Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok....

11 hetes terhes vagyok. Holnap megyek az első vérvételre. Éhgyomorra kell mennem? Időpontom nincs!

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen éhgyomorra kell menni! Vérvételre nálunk nincs is időpont, hanem ott kell sorszámot húzni és az alapján mész majd be.
2010. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen éhgyomrira.
2010. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 28. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Kecskeméten nem kell éhgyomorra menni, Félegyházán pedig amikor voltam kérdezték, hogy ettem-e mondtam, hogy igen. Aztán kérdezték, hogy 1 óra eltelt-e azóta, mivel eltelt, ráírták a lapra, és ennyi volt. Igazán nincs jelentősége szerintem.
2010. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a védőnő, hogy a 24 hetes cukorterhelésesre kell csak éhgyomorral menni, a többi előtt nyugodtan egyek-igyak.
2010. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk előbb be kell menni a nőgyógyászatra az asszisztenshez, és beutalót kell kérni. Azzal felosonni a vérvételre. Általában a kismamáknak, cukorterhelésre, sürgős eseteket külön sorba állítják, gyorsabban mennek be, mint a sorszámosok.

Időpont nem is kell, de gondolom kaptál beutalót, vagy kérned kell, hogy mit is nézzenek pontosan meg. Mivel kismama vagy, előrébb fognak venni.

2010. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11 hetesen lesz szerintem rutin vérkép is, ahhóz feltétlenül éhgyomorra kell menni, ez fontos.
2010. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szólj mindenképpen, hogy kisbabát vársz! Nálunk úgy nem is kell sorba állni, soron kívül beengedik a kismamákat.
2010. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol. Elméletileg 6 hónapos kortól lehet soron kívül bemenni. De, ha szólsz, valószínű beengednek.
2010. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Éhgyomorra kellett mennem,aztán majd az eredményekért is 3 helyre mehetek!:(

Hát ez van...

2010. szept. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!