Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éppen nem volt peteérésem...

Ha éppen nem volt peteérésem akkor is lehetek terhes igaz? Csak kevesebb az esélye nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, mivel nem tudhatod, hogy ténylegesen volt-e peteérésed :)

Miből gondolod, hogy nem volt?

2010. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert a szokásos folyásom is elmaradt,pedig eddig mindig volt.... 11 napja nem védekezünk remélem azért összejött a dolog.a ciklus.hu szerint viszon 16-án volt peteérésem.nagyon szeretnénk azt a bébit:)tesztet még nem merek csinálni junius 2-án jönne a nem várt,addig várok még.
2010. máj. 24. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyin múlna a fogantatás, akkor kihalna az emberiség! :)


Nekem pl az 1. babám aktuális mensi előtt 1 héttel fogant, semmi tünettek (nyák vagy hasszurka vagy bármi) és még a hőm is alacsony volt , kiváncsiságból megmértem a teszt után.

Egyébként simán lehet, hogy attól nincs nyák vagy bármi más, mert szugerálos magad.


Ne haragudj, hogy ezt leírom, de muszáj. Teljesen a pár évvel ezelőtti önmagamra emlékeztetsz. Én is rögtön hőt néztem, meg számolgattam és annyit értem el vele, hogy felborult az idegeskedés miatt a ciklusom és végül 2 év volt míg megfogant az első baba, pedig semmilyen egészségügyi problémánk nem volt. Próbálj meg nem beleesni ebbe a hibába.


Ne számolgass peteérést avgy tüneteket és összefüggéseket stb, hanem amint teljesen elmúlt a mensi 2 naponta legyetek együtt a pároddal egészen a 22-24. napodig legalább. Úgy csináljátok ahogy jól esik, nem kell feküdni utána, mindent szabad, csak szeressétek egymást! (nekem így a 2. baba azonnal jött :)

2010. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:) igen idegeskedem meg mindent beképzelek magamnak,ez lehet a baj,a görcsös akarás...
2010. máj. 24. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolút tudom mit érzel és azt is, hogy ezt csak nagyon nehezen lehet leküzdeni, de próbáld meg!

Hagyd ezt az oldalt most a fenébe, meg az internetet általában, a babás dolgokat és próbáld elterelni a figyelmed, menjetek el, mászkáljatok jobbra balra, mozi, könyv, barátok, bármi, csak ne a terhességről olvass!

Remélem hamar sikerrel jártok!

2010. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) hagyom megfogadom a tanácsod
2010. máj. 24. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megjött a mensid?

2010. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!