Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17-én vagy18-án volt peteérése...

17-én vagy18-án volt peteérésem, tehát ha sikerült akkor most vagyok a 6. vagy 7. napon, és nagyon krémes fehér folyásom van már kb.4 napja (bár ma kicsit kevesebb) és ma kicsit gyengének érzem magam, ez jó lehet?

Figyelt kérdés

úgy érzem nincs erő a testembe és csak feküdni akarok,ezt nem értem mert nem szoktam ilyen lenni:S

Mi a véleményetek?és előre is köszi?


2009. márc. 24. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
A folyamat valahol a beágyazódás körül tart, ilyenkor a tünetekből még semmilyen egyértelmű következtetést nem lehet levonni.
2009. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a folyás csak a 11-12. napon kezdődött és a tünetek is koraiak ahhoz, hogy egy esetleges terhesség okozza!!De persze még bármi lehet!;)
2009. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napra pontosan ott tartok ahol te! Ma nagyon fájt a derekam, görcsöltem picit és rám nem jellemző módon egész nap ásítoztam. Remélem, hogy oka is volt... :)))
2009. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!