Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 24. -én volt az...

Augusztus 24. -én volt az utolsó mensim. A kalkulátorok szerint 8 hetes terhes vagyok, de az uh szerint csak 6. Ez mitől lehet? A babának még nem volt szívhangja, CRL:7mm.

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elejen meg nagyon ingadozik hogy hates lehet a kismami. Mert ugye a pe-es nem mindig az atlag 14. nap van es a kalkulatorok pedig mindenkit egy kalapala vesznek a 14 nappal igy lehet egy ket het elteres siman. Nekem is egy nappal kesobb volt a pe-em 15. nap es megis 14-re vagyok kiirva es nem 15-re. Bar mar ez is valtozott a baba meretei miatt 3 nappal szoval ez a kiszomaolas csak egy nagy atlag. A babad mereteit kell alapul venni , es ha meg 6 hetes akkor ne aggodj mert csak a jovohettol lehetne szivhangja. Szoval ez igy tokeletes ahogy van!!


37 hetes kismami

2008. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akkor volt PÉ-d mikor kellett volna.

Én is így jártam. Mikor először mentem UH-ra, mensi szerint 7 hetesnek kellett volna lennünk, közben meg csak 5 hetesek voltunk. Ma már 26 hetesek vagyunk és a méretei szerint 1 héttel megelőzte a társait.

6 hetesen pedig a 7 mm tökéletes.

Nekem 5 hetesen és 6 naposan 3 mm volt. :)

8 hetesen és 6 naposan pedig már 21 mm.

2008. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok!

Én is hasonló korú vagyok,mint Te,nekem szept.1-én volt az utolsó és 3hétre rá a fogantatás.

Én csütörtökön voltam dokinál,akkor utolsótól számítva 6(hét)+3(nap) voltam és 3mm volt. Valójában 3hét+4nap.

Ezeket nem azért írtam le,hogy untassalak,csak hasonlítás képpen.



Hát ezt az ultrahangos dolgot nem értem sajnos,de szerintem ne aggódj! Mikor mész legközelebb???

2008. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor egy idösek vagyunk,mert nekem meg auguszutus 23-án volt meg utoljára a mensim!

És én már 8 hetes vagyok.

Elöször mikor voltam uh-n még csak a kis petezsák látszodott de hétfön már volt szivhangja is a kicsinek:)!

Ha gondolod irj privit és ott beszélünk!!

Ne aggodj ha legközelebb vissza mész már lesz szivhang is!!

Gratulálok és boldog babavárást!!


8 hetes kismama

2008. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Legközelebb 27.-én kell mennem, remélem minden rendben lesz és addigra már lesz szívhang is. :-)
2008. okt. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!