Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőletek is kérdezték már,...

Tőletek is kérdezték már, hogy tervezett baba-e?

Figyelt kérdés
Szerintem elég gáz ilyesmit megkérdezni, mi közük hozzá, hogy védekezés nélkül szexeltem-e.
2010. máj. 23. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőlem azt kérdezték, hogy lombikos baba-e, mert tizenegy év házasság után született. (Falra mászok az ilyen kérdésektől én is.. és ha még lombikos is lenne, mi közük hozzá? Soha meg nem kérdeznék senkitől ilyen kérdést).
2010. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezték, és szerintem is nagyon gáz. Soha nem kérdeznék ilyet senkitől, főleg nem egy kismamától...
2010. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Hát én azt mondom ilyenkor, hogy tervezett, csak nem gondoltuk, hogy ilyen hipp-hopp jön... (Mivel első nem védekezésre összejött, igy kissé hamar, munka szempontjából). Szerintem is elég fucsa amúgy, hogy mi közük hozzá...
2010. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen az elsőnél is (két éves a fiam), és a másodiknál is (6hets a pocakban, ezt még nem sokan tudják)!

Sokszor azt válaszolom, hogy tudom, hogy "készül" a gyerek, ezét nem véletlenül nem lett eddig! :-)

2010. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. baba története: fél éve voltunk együtt, amikor összeházasodtunk -- egyből mindenki azt hitte, azért vesz el a férjem, mert terhes vagyok. Igazából nászéjszakás baba lett, persze mikor bejelentettem, hogy terhes vagyok, számolgatták, hogy most akkor az esküvő előtt vagy után fogant-e. Elég rosszul esett ez nekünk.

2. baba története: 22 hónap lesz a két gyerkőc között, és megint csak sokan azt hitték, hogy véletlen csúszott be, pedig ő is tervezett, ahogy az első is.


Furcsák és bunkók az emberek.

2010. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ha nem tervezett? Én nem annyira terveztem. Akartam babát, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejön. De se a papájának, sem nekem nem jutott eszünkbe, hogy talán várhatott volna még. Pedig várhatott volna még pár hónapot. :) Szóval nagyon várjuk már. Ma kellene kibújnia a lelkemnek... De egyenlőre még nem nagyon akar. :)
2010. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tőlem is kérdezték, és hát igen, egy kicsit tolakodó a kérdés.A legfurcsább az, hogy idegenek kérdezték meg.A családom, a rokonaim és barátaim nem kíváncsiskodtak, csak örültek, és kész.Jó, olyan volt, hogy mi dicsekedtünk el, hogy a szó szoros értelmében sosem próbálkoztunk.A pici csak úgy jött. Mert erre büszke vagyok! De ez más.Viszont amikor elmondtam a főnökasszonyomnak, ez volt az első kérdése.Nyilván tudni akarta, hogy direkt volt -e. De akkor is magánügy, nem? Egyetértek veletek abban, hogy gáz ilyet kérdezni.
2010. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


lehet, hogy van akinek kellemetlen a kérdés, mert valóban ha belegondolunk elég bunkó dolog. tőlem is kérdezték már, mert mi sem voltunk együtt még egy éve sem mikor megbeszéltük jöjjön, és még csak 21 vagyok. de én büszkén mondtam mindenkinek aki célzott is rá, hogy mi boldogok vagyunk együtt és úgy gondoltuk hárman még szebb lenne az életünk. mindketten kiegyensúlyozottak és gyerekszeretőek vagyunk. így nem volt kérdés jöhet, abbahagytam a gyógyszert és rá 2 hónapra pozitív volt 5 teszt is.a másik aki kérdezte a védőnőm, de hozzátette, hogy úgy kérdezi, gyógyszert szedtem e közben, vagy nem voltam e más készítmény, vagy termék hatása alatt (pl alkohol). szóval az emberek sokszor olyan bunkóak tudnak lenni, hogy engem már ez sem lepett meg. üdv, 26 km

2010. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel mi a 3. babót várjuk, automatikusan aki nem tudott arról, hogy tervezett baba volt, mind azt hitte, hogy becsúszott. Hisz 3. gyerek már hogy lehetne akart gyerek. Komolyan azt hiszem, hogy ha azt mondanám, hogy igen becsúszott akkor az nem lenne olyan ciki, minthogy azt mondom hogy akartuk. Nem értem ezeket az embereket.

2. babánál is az újszülött osztályon megkérdezte a nővér és hogy sikerült, becsúszott (mivel 2. baba de 3 szülésem volt, 1. sikertelen, de valószinű ez elkerülte a figyelmét)? Hát ezt pont ott nem vártam volna. Sokszor érzem magam emiatt rosszul, úgy néznek az emberre mintha nem lennék normális, hogy még egy gyereket bevállaltam. :-(

2010. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem az is borzasztóan zavart hogy még nem volt publikus az állapotom még nem voltam 12 hetes és csak az tudta akinek én akartam elmondani.A munkahelyemen a folyosón leszólítottak hogy baba lesz? Olyan emberek akik egyébként eddig észre sem vettek. I. miért érdeklődik vagy szólít le ha sosem voltam vele beszélőviszonyban.II. ha el akarom mondani úgy is el fogom ha nem mondom annak valószínű oka van, az hogy semmi köze hozzá. Számomra maga ez a kérdés tapintatlan.Abból sejthették hogy a derekamon meg a hátamon egy nagy vállkendőt hordtam de még hasam nem is volt. Na most ez lehet az miatt hogy fázom, huzat van, épp nemrég vetéltem el...egy csomó más dolog miatt.Tudom ez az én hülyeségem de nekem az a véleményem hogy nem illik ilyet kérdezni hisz ha nem baba miatt védem a derekam komolyan meg is bánthatnak.
2010. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!