Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom kiszámolni, hogy...

Hogy tudom kiszámolni, hogy hány hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szeptember 10-én volt meg utoljára, és egy hét késéssel ma reggel teszteltem egy pozítivat.
2008. okt. 19. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utolsó menstruáció első napjától számítják. Ahhoz kell hozzáadni 288 napot! De minden nagyobb babahonlapon fent vannak ilyen szüléskalkulátorok.
2008. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod számolni. Szerintem 5 hetes vagy.

2008. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó mensi első napjától számolják hetekben!

Gratulálok!

[link]

2008. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha szeptember 10-én volt meg utoljára,akkor juni 17-re leszel kiírva.Akkor töltöd be a 40 hetet.

Most vagy akkor a 6-ik hétben.

De gondolom azt tudod,hogy a terhesség általában kb 2 héttel fiatalabb a számítottnál,mert a mensi 1 napjától számoljuk,és kb a 14 nap köré tehető a megtermékenyülés.

Csak azért írom,mert ugye ez nem lehet pontos,nem vagyunk egyformák,és sokan írják megijedve,hogy az uh nem látott még semmit,azt hiszik ez rosszat jelent.


Nézz be esetleg ide,itt láthatod hétről hétre a babódat: http//:www.babanet.hu

2008. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan megmondani, hogy hány hetes vagy, majd a doki tudja az első UH-n. Hisz nem biztos, hogy pont félidőben volt PÉ-d.
2008. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én megcáfolnám a júni 7-es szülési időpontot.


Nekem szept.1-én volt meg utoljára és június 23-ra vagyok kiírva.



Kedves kérdező! GRATULÁLOK! Szerintem 5hetes és 4napos vagy. Így szokták számolni. Hétforduló nálad a szerda. Boldog babavárást kívánok!

2008. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd ki amit kell már meg is lesz :)

2008. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Örülök, hogy köztetek lehetek, végre

2008. okt. 19. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:

13 52-es válaszoló!


Nézd már meg a Timmermann honlapját az is így számolja!!

De a szülés várható időpontját ezelőtt 20 évvel is így számoltuk,meg most is így számoljuk.

Az utolsó mensi első napjához hozzáadunk 7 napot,és elveszünk 3 hónapot,vagy hozzáadunk 9 hónapot ahogy tetszik.Tehát,ha szept 10-én volt az utolsó mensid első napja,akkor juni 17-re leszel kiírva.


Ja,és a tied nem jól van kiszámolva!!!

2008. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvos mondta. :-( Ha Ő hülyeséget mondott,akkor én is,sajnálom!
2008. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!