Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen mehetek túrázni?

6 hetes terhesen mehetek túrázni?

Figyelt kérdés
Egy kissebb turazast terveztunk hetvegere, artok a babanak ha egy kicsit jobban megeroltetem magam a maszas miatt? Nem viszem tulzasba de a maszas az maszas.
2007. nov. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már miér lenne baj? Van aki ilyenko mnaratont fut...

A terhesség alatt nagyon fontos a mozgás, hogy karban tartsd a tested.

Persze meg nem kell erőltetni magad, de hát 6 hetesen még nem is igazán érzi az ember, hogy babája lesz. Ha érzed, hogy fáradsz, pihenj, és mehetsz tovább.-)

2007. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mehetsz, ha elég jól vagy hozzá és érzed, mennyit bírsz. Én úgyan ennyi idősen pocsékul voltam, majd' leszakadt a derekam. Szerencsés vagy! Jó túrázást!
2007. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban is rendszeresen mozogtál, túráztál, akkor nem lesz gond, a szervezeted edzett. Ha nem voltál sportfan,, akkor csak óvatosan, ahogy az előző hozzászóló is írta, mindig iktass be rövid pihenőket, akkor meg pláne, ha nem esik jól. Én a 8.hónapig aerobikoztam (kismamáknak való) és csodásan ment minden, a tested hálás lesz csak, ha jól bánsz vele.
2007. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Mi a férjemmel teljesítménytúráztunk, még 7 hónapos kismamaként is résztvettem 20 km-es túrán. Biztos vagyok benne, hogy a terhesség alatti rendszeres mozgás nagymértékben hozzájárult a problémamentes babaváráshoz és véleményem szerint a szülést is megkönnyítette.

Persze semmiképpen ne erőlted túl Magad!

Egy 7 hetes kisfiú Anyukája

2007. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!