Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ha nem jön meg...

Mit jelent ha nem jön meg gyógyszerszünetben?

Figyelt kérdés
Évek óta rendben megjön. Most nem
2017. júl. 28. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
velem is előfordult, gyógyszert kellett váltanom. csinálj egy tesztet és mindenképpen menj el dokihoz, akármi az eredmény.
2017. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyszer volt ilyen a 12 év gyógyszerszedés miatt. Elmentem dokihoz, megvizsgált meg kért vizeletvizsgálatot, hogy nem vagyok-e terhes. Nem voltam szerencsére (19 éves voltam). Pár nap múlva megjött, ha nem jött volna meg adott volna valami gyógyszert ha jól emlékszem. De azt mondta néha előfordul ilyen. Csinálj tesztet és menk dokihoz azért niztos ami biztos.
2017. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy terhes vagy, vagy annyira elvékonyította a nyálkahártyád, hogy nincs mi leváljon.
2017. júl. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyogyszerszünet után 6 honapig nem jött meg..mindent rendben talált a doki..mondta várjam meg h megjöjjön és kezdjem ujra.Még 3 hónapig nem jött meg utána megjött.
2017. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!