Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a gyógyszerszünetben nem...

Ha a gyógyszerszünetben nem jön meg, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy gyógyszer mellett sem pontos, késhet, de az a gond, hogy nem tudom így mikor és hogyan kell a következő csomagot elkezdeni. Először szedek ilyesmit és csak annyit tudok róla, ami a betegtájékoztatóban van, ilyenről pedig nem írnak benne.
2014. okt. 26. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban feketén-fehéren leírják, hogy ha egyfázisút szedsz, akkor 21 napig kell szedni a tablettát, majd jön 7 nap szünet és a 8. napon kell elkezdeni a következő levéllel. A megvonásos vérzésed pedig valamikor a szünetben kell, hogy megjöjjön. Valakinek már a szünet első, második napján megjön a vérzése, de valakinek csak később, ami a lényeg, hogy a szünetben fog jelentkezni, vagyis abban a 7 napban, amíg nem szeded. Ha több fázisúról van szó, tehát amiben nem 21 db egyforma szem van, hanem másfajta, akkor annál is leírják, hogy miként kell szedni, de ez mind benne van a tájékoztatóban. Esetleg nem olvastad el figyelmesen.
2014. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam, de arra gondoltam,hogyha a 7 nap alatt nem jönne meg,mert nagyon úgy néz ki, akkor is kezdjem el újra a 8. napon?

Hormongyógyszer egyébként, nem fogamzásgálás céljából.

2014. okt. 26. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordulj akkor inkább orvoshoz minthogy hülységet csinálnál
2014. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor leballagok holnap reggel szépen az orvoshoz. Legfeljebb butaságot kérdezek, biztos nem én leszek az első.

Köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 26. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol tartasz a szünetben? Mikor fogyott el az első levél?

Egyébként van olyan, akinek nem megfelelő a gyógyszer és azért nem jelentkezik vérzése, akkor meg másik fajtát kell felíratni.

2014. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. nap bogyó nélkül, nem érzek semmi olyan jelet, hogy megjönne.

Hatását se érzem a gyógyszernek, de gondolom ez nem is egy hónap alatt derül ki.

2014. okt. 26. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!