Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » III. trimeszter, fogfájás,...

III. trimeszter, fogfájás, hátfájás, és egyéb nyalánkságok. (? ) Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

1, olyan mintha a fogaim ki akarnának esni, vagy mintha meglazultak volna. Ez normális? (pár hete vtam dokinál nincs lyukas és egy tömést cserélt csak ki, de akkor ez még nem volt)


2, Olyan a hajam mint a seprű. Mindenki mondja milyen gyönyörű a haja terhesen.. hát nekem nem. Ocsmány és voltam olyan állat hogy levágatttam akkorára, hogy még véletlen se lehessen igénytelenkedni vele, pl összekötni azt hagyni a francba :) valami tipp? Ez egyszerre száraz és zsíros. Jó előtte se vtam, egy samponreklám, de ugye ez visszajavul?


3, Az ugye nem függ össze, hogy ha valakinek mondjuk megindul az előteje (estére általában foltot hagy, de semmi komoly és természetesen nem nyomkodom) akkor megindul a szülés hamaroasan? 30. héten vettem észre ezt. Azért még nem szeretnék szülni. 33h vagyok. Najó majdnem 34.


4, A derekam leszakad.. nem szúr nem szakaszos. Konkrétan estére csak úgy "fáj". Valami krém amit lehet? Védőnő azt mondta ezvan. :S Ez a relaxin, meg az izületek. Majd akkor lesz igazán jó ha elől is fáj. Pl ha azt a mentolos lovas krémet kenném rá? Szabad vajon?


5, én egyre morcibb vagyok de főleg vadidegenekkel, pl. ha lökdösnek a boltban vagy rámdudálnak, mert nem érek át a zöldön.. de kb mint egy morgós t. rex. Mondjuk úgy elfogy a türelmem néha. Megnevelek bkit. :D Remélem nem maradok ilyen kis köcsög, mert eddig hagytam magam lökdösni meg "én kérek elnézést" voltam.


6, Én olyan jól alszom, mint még sosem. Ok, az a 4-6 éjjeli pisilés némiképp beárnyékolja ezt, de lassan ott tartunk, h nincs nyitva az éhgyomros vérvétel mire felkelek és ez ciki. Remélem szülni felkelek. (ez csak poén volt de remélem ez sem valami kóros)


Bocs, nem akartam kiírni sok sok kis kérdést. Bki bmire ír, akár csak az egyikre én megköszönöm!


Szóval előre is, Köszi!



2017. júl. 28. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
3-as kérdésedre: nem, semmi köze hozzá, nekem a 1. héttől folyott (nagyon durván). 38. héten szültem.
2017. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi 1! :) kicsit ezzel kapcsolatban gugliztam már, de azért is csaptam ide a kérdések közé mert hát a tapasztalatnak jobban hiszek, mint a gúglinak. Pár hete még azt kérdeztem volna, hogy ha ilyenem nincs akkor tejem se lesz? Szóval.. neked tejed lett utána? És bocs, h ez egy hetedik kérdés.
2017. júl. 28. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, rengeteg tejem volt, első nap a kórházban már annyi volt, hogy 100 mlt- fejnem kellett pluszban minden evése után, mert feszített. mondjuk más okból tápszeres lett 5 hetesen.
2017. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2017. júl. 28. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1,2 -ről nem tudok nyilatkozni.

3 - nem függ össze, nekem már 18. héten folyt. Nincs köze a szülés után várható tejmennyiséghez.

4 - nekem is leszakad, érdekelne bármilyen tipp.

5 - teljesen normális, később javul, de szerintem teljesen nem tűnik el. Én is a terhesség óta vagyok hárpia.

Annak meg örülj, hogy jól alszol, nekem pl sehogy nem jó.)

2017. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) köszi. Kipróbálom azt a mentholos krémet aztan ha bevalik leírom. Nem szoktuk nagyon nyomkodni mert a masszázs ugy tilos, de szerencsére a férjem par naponta ravehető egy vádli vagy derek kremezesre. Valszleg halottnak a csok lesz.. amig hat a menthol hat, utana meg siman csak ragad. :)
2017. júl. 28. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A nővérem fogai is meglazultak, kapott rá a dokinál ecsetelőt, pár nap alatt szinte olyan lett, mint előtte, nagyon hatásos cucc volt. Szóval irány a doki!
2017. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen én is erre gondoltam vagy valami ipari mennyiségű kalciumot tartalmazó foggélre. Elmexnek van talan, regen amikor nagyon beteg voltam és olyan kezelést kaptam (ne menjünk bele) ami öli a fogakat azt adta a dokim. Az rohadt jó volt, na de akkor kérek egy időpontot. Ha simán tátom a számat, semmi bajom de ha rágok vagy ráharapok meghalok úgy tud fájni és nem élesen hanem mintha kijjebb jöttek volna és nem úgy illeszkednének egymáshoz (az alsó és a felső rágó fogaim) mint eddig.
2017. júl. 28. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Lóbalzsamot úgy tudom nem lehet se terhesség se szoptatás alatt, de nézz utána. Nekem a fogorvos mondta szülés előtt pár héttel, hogy lazábbak a fogaim, készül a szervezetem a szülésre. Ilyenkor nyúlnak a szalagok, a medencecsont is tágul "megy szét", stb. A derékfájás is lehet ettől szerintem. Ehhez képest mondjuk túlhordtam. Én is nagyon jókat aludtam.. élvezd ki amíg tudod :D

Kitartás!

2017. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi! nem is volt valami jó az a lóbalzsam mert ragadtam tőle, mint az állat :D asszem ráhagyjuk, marad a testápoló meg ma kipróbálom a jégzselét.. remélem majd jól megfázik a derekam.
2017. júl. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!