Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógytornászhoz terhesen?

Gyógytornászhoz terhesen?

Figyelt kérdés

Isiászom van és már elviselhetetlenül fáj a derekam és a lábom.Pocakosan lehet menni gyogytornászhoz?Hogy tud ellátni?Hason már nem igen tudok feküdni.

18 HK


2017. júl. 25. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Igazság szerint nem is ártana menni ilyen helyekre, mert segítene megakadályozni a terhesség alatt kialakuló helytelen tartást, ami még annak is kicsinálja a derekát, akinek semmi baja vele. Csak nem reklámozzák a dolgot.
2017. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az edzőtermet felejtsd el. Terhesség mellett, rosszulléttel, hányásokkal stb. Az is kérdés, hogy hány hetes terhesen mennél?

Gyermekhordás alatt sokszor alakul ki gerincprobléma, főleg a jó alakú, karcsúbb nőknél, akik nem cipelnek amúgy is hasat.

Ha úgy érzed tornáznál, menj gyógytornászhoz.

Ő kifejezetten erre várandós nőkre specializálódott gyógytornász:

[link]

Ha nem bírsz tornázni, inkább ne csináld, amíg nem szülted meg a babát. Utána persze kell majd. Ha nagyon fáj, menj el egy fájdalomterapeuta orvoshoz, ő ad egy injekciót és kibírod vele a szülésig.

Dr. Berky Zsolt az egyik legjobb az országban:

[link]

Remélem ez segít!

2017. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Itt volt mêg pár válasz,nem tudom hová tüntek..de megirtam h eszembe nem jutott fitneszterembe menni:O Ilyen helyre amugy sem nagyon járok,termêszetes h nem terhesen fogom elkezdeni!!

Egy egyszerű kêrdést tettem fel,ês a hangsúly azon volt h a pocak okoz e gondot abban h megvizsgáljon..gondolok ên itt a hason fekvêsre.

Telefonos egyeztetéskor már mondta h bizonyos gyakorlatokban akadályt okoz,de mindenképp megnéz egyáltalán mennyire súlyos a helyzet.


De ma megyek,

2017. aug. 4. 07:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!