Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová tűnt a hasam? 21 hetes...

Hová tűnt a hasam? 21 hetes vagyok, és már tegnap feltűnt, hogy mintha kisebb lenne a hasam, mint 1 hete. Ma azonban biztos vagyok benne, mert a használt öv 2cm-rel beljebb is beér.

Figyelt kérdés

Tegnap és ma reggel is olyan voltam mint aki picikét bepisilt, de arra gondoltam talán a folyásom lett több.Vagy lehet,hogy baj van??

eddig előre álló csúcsos pocim volt, most nem ilyen.

az időhőz képest tényleg nagy pocival rendelkezem, ezt orvos is mondta.

A kicsi fordulhatott?Mozgása rendben eddig.


2010. máj. 21. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, ha a mozgása rendbe a babádnak, akkor semmi baj!

Még bőven van helye, és forgolódik a pocidban, azért érzed kissebbnek vsznű beljebb húzódott a baba!

Jó egészséget!

2010. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fordulhatott is a babád, de lehet kevesebb a magzatvíz is, illetve, ahogy írod a bepisilős folyást lehet, hogy szivárog??? akkor viszont azonnal jó lenne kórházba menned!!!!!!!!

inkább kétszer, mint egyszer se!!!

2010. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második vagyok... jól vagy? minden rendben van??
2010. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!