Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy ősszel még jó lesz rám?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, picike hasam már van, és msot kaptam 2 nagyon csinos terhesnadrágot. Hasban még bőven tudnak nyúlni, a fenekük meg a combjuk viszont éppen most áll jó. Ősszel tudom még vajon hordani őket? Nem vagyok nagyon hízékony alkat.
2010. máj. 21. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jók lesznek :)
2010. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én pont ellenpélda vagyok... A terhességem elején (második baba) vettem egy nacit a kínaiban (tök nagy volt még) meg egyet a Brendonban (méregdrágát) és most mind a kettő épp hogy jó és még csak 27-28 hetes vagyok... :( Fenékre és combra híztam, 10kg-nál tartok... igaz, csúszik is az édesség... Kicsit most már oda kell figyeljek.

Ha odafigyelsz, nem lesz gond :) Kellemes babavárást!

2010. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Hizhatsz 10 kilot is es 25-ot is. Lehet, hogy 15 lesz a vege, de megis szepen eloszlik rajtad, az is lehet, hogy csak 8at hizol es megis mereteket fog noni a combod, feneked (lattam ilyet, letezik a jelenseg).

Es nem utolso sorban: a nadrag anyagatol, szabasatol is fugg.

Az elso terhessegem elejen rengeteget hiztam, igy halogattam a terhesnaci vasarlast, vartam hogy alakulok. Illetve nagyon nehezen talaltam, mert magas vagyok es vekony, meg a sok hizassal egyutt is ritka volt a nekem valo meret. Vegul 25 hetesen vettem ket farmert, az egyik pont jo volt, de nagyon rugalmas anyagu, a vegere 25 kilot hiztam., de igy is jo volt.

A masik kicsit nagy volt ram, logott a fenekemen, a vegere belenottem, de nem tudtam hordani, mert pocak alatt volt a dereka es leuleskor nyomta a hasam aljat.


A 2. terhessegnek ismet vekonyan vagtam neki, nem szandekoztam sokat hizni. Tudva, hogy milyen nehez meretet talalni, mar az elso hetektol elkezdtem nezelodni. Nagy nehezen talaltam egy 36-os extra hosszu farmert, ami pocakbetetes volt (azt szeretem) es nagyon csinos szabasu. Picit bovebb volt, mint a normal gatyaim, de nem volt nagy. 24 hetesen kezdtem hordani, akkor is meg piciket bo volt, a vegere tokeletesen belenottem, szoval vegig tudtam hordani. 15 kilot hiztam.

Sok terhesszoknyam is volt, de volt egy, ami nagyon szuk volt es eros, merev anyagu, azt a 35. hetre kinottem, fel tudtam meg venni, de nem volt kenyelmes, ugyanis szetcsuszott a medencem es csipoben igy szuk volt.

De a szoknya nagyon jo megoldas nyari, oszi terhesseghez, abba kb barmennyit hizhatsz es csinos is.

2010. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig jók voltak az ekkor vásárolt terhesnacik. :-)
2010. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!