Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek napokig...

Van valaki akinek napokig eltartott a haskeményedés? Én már nem tudom mikor kemény és mikor nem. Tegnap is feszült a hasamalja ma is érzem, hogy nem az igazi.17 hetes km

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosod tud róla? Ha nem, szólj neki. Biztos, ami biztos. Nehogy kinyíljon a méhszáj ilyen korán. Nekem is sokat keményedett, 33. héttől nyitva volt a méhszájam, ezért feküdnöm kellett sajna.
2010. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 hetes terhes voltam, amikor bekemenyedett es gorcsolt a hasam. Ez a masodik terhessegem, es mivel az elsovel ilyet nem tapasztaltam, 1 ora gorcs utan mentunk a korhazba. Kiderult, hogy a placenta egyelore tul alacsonyan van, es az okozza a gondot. Nem emelhetek nehezet es hirtelen, pihennem kell, es no szex. Ja, es magneziumot kell szednem, ha ismet panasz van. Szerintem menj orvoshoz, mert 17 hetesen meg nem szabadna igy kemenyednie.
2010. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, azt mondta szedjek rá MagneB6-ot. Mondta ha nem múlik akkor menjek be hozzá. Csak már tényleg nem tudom, hogy be van e feszülve a hasam még vagy csak a méh növekedése miatt érzem ezeket a dolgokat. A haskeményedésnél teljesen kemény az egész has, mint a kő?
2010. máj. 21. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt szerintem észreveszed, ha keményedik. Egy kemény 'dinnye' lesz az egész, és kellemetlen érzés is akár.
2010. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be 1-2 szem Magne-t ! Ha ellazul a hasad,úgyis érezni fogod.És pihenj le.Hát nekem csak egyszer keményedett be a köldököm mellett,az olyan volt mint a kő.De csak pár másodpercig tartott.
2010. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! a magne B6 helyett ajánlom a béres magnéziumot, 1 szemében annyi van mint 5 szem magne b6-ban, sokkal jobban megéri. napi 1 mehet, és plusz ha nagyon keményedsz.
2010. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!