Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-ik het elejen vagyok es 2...

36-ik het elejen vagyok es 2 csillagos a vizeletem (gennyes), es feherje is van benne, szabad most kezelni?

Figyelt kérdés
A csaladorvosm Cuminol-t irt fel, de mindenhol azt irja, hogy a terhesseg alatt nem szabad szedni. A nogyogyaszomat nem erem el, volt valaki hasonlo helyzetben?
2008. okt. 17. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod is tisztában vele,hogy terhes vagy.Az ilyen gyulladást KELL kezelni,a babára nézve is veszélyes lehet a húgyúti megbetegedés.
2008. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp konzultálj egy nőgyógyásszal v.urulógussal,ha v.minek a tájékoztatóján az van írva,hogy terhesség alatt nem lehet,akkor azt nem ajánlhatja a háziorvos!!!!

Vagy vidd vissza a patikába és kérj ui.hatóanyagú másik gyógyszert,amit terhesek is szedhetnek.

2008. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld meg a nőgyógyásszal, mert ha fehérje van a vizeletben+ magas vérnyomás+ vizsedés, akkor terhességi toxikózis is lehet, ami veszélyes ha nem kezelik. Nem akarlak ilyeszgetni, de utána kell járni a dolognak.
2008. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!!!Én 37hetes kismama vagyok nekem is volt ilyen panaszom nekem a nőgyogyászom azt mondta ,hogy ír fel antibiotikumot.Csak nekem fehérje helyet baktérium volt benne.De nem szedtem rá semit végülis és mirre vissza mentem ujbol vizelet vizsgálatra addigra elmult.Negatív lett az erednymény.Probáld el érni a nőgyogyászodat!Jo baba várást!!!
2008. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!