Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat korai vetélést a...

Okozhat korai vetélést a szex, vagy orgazmus? Vagy csak túlparázom?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz 4,5 hetes terhes vagyok(tesztek szerint),nagyon vártuk a babát,és nem tudom merjek-e addig bármit is csinálni míg nem mentem orvoshoz!Csak én vagyok ilyen hülye?:)
2010. máj. 19. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem okozhat ilyesmit! Amugy igaz, hogy most még nem de késöbb a babának kifejezetten jót tesz az orgazmus az orvosok szerint! :)
2010. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem okozhat. Azért 6 hetes korban már érdemes lesz dokihoz menni. Ha nem veszélyeztetett terhes vki, akkor lehet szexelni, persze.
2010. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Ha egészséges a terhesség , akkor nem okoz gondot.De azért biztosat csak akkor fogsz tudni, ha elmész orvoshoz.Ha ő nem tilt el valamilyen oknál fogva a szextől ( mondani fogja, ha nem lehet), akkor egész nyugodtan.Persze, ne most vaduljatok, ne most kísérletezzetek, és ha használtatok valamilyen segédeszközt, azt most felejtsétek el.Addig, amíg nem görcsölsz be, amíg nem vérzel vagy barnázol, és az orvos sem tilt, addig lehet gyengéden bármit.Mondjuk, én nem kívántam annyira, amikor terhes lettem.Az sem zavart volna, ha egyáltalán nincs, annyira féltettem a babát.
2010. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát igazán én sem kívánom még,de gondoltam megkérdezem!2 hét múlva mindenképpp megyek orvoshoz de a héten még nem akartam hisz annyira fiatal a terhesség hogy féltem hogy még nem lát semmit!
2010. máj. 19. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!