Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12-ik héttől a babának nem...

A 12-ik héttől a babának nem árt a szex és az orgazmus?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ártana akkor sokak lennénk fogyatékosok szerintem! :)

Nyugalom! Ha minden rendben van veled és az orvos nem mondott semmit erről emiatt akkor nem ártalams! :)

2009. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit még fiatalka a szexhez -szerintem. :)


Viccet félretéve, a terhesség alatt egyátalán nem árt neki független attól hányadik hétben vagy.

2009. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Se előtte, sem pedig utána nem ártasz vele. Ami neked jó, az neki is. Persze, ha van valami probléma (vérezgetés, veszélyeztetett terhesség ), akkor a doki úgyis fog szólni, hogy ne csináljátok.
2009. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ártani biztos nem fogsz, ha a dokid nem tiltott el, akkor lehet nyugodtan. Arra viszont számíts, hogy esetleg keményedik majd a méhed az orgazmus hatására. Ez hamar elmúlik. Nekem a baba mindig kifeszíti közben magát, és általában rugdos is, úgyhogy elég nehéz nem figyelni rá!! :-))
2009. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
állítólag még jó is neki, ha neked jó. persze, ha egyébként nem tiltanak a szextől, de ez nagyon ritka.
2009. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az orvos, minden alkalommal elmondja, hogy nyugodtan lehet szexelni, nem árt a babának, az orgazmus sem, mi mégis kevesebbet vagyunk együtt, valahogy nekem nem olyan, mint előtte, tudom, hogy van odabenn valaki, és másabb. De ha úgy gondolod, nyugodtan, nem árt. A veszélyeztetett kismamáknak nem ajánlott.
2009. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!