Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16,5 mm átmérőjű petezsák,...

16,5 mm átmérőjű petezsák, embriócsomó sejthető. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Ultrahnagon voltam, elvileg ma vagyok a 41. napon, kb. 6 hetes terhes lehetek. Akkor most élő a terhesség vagy nem? miért csak embriócsomó, és miért csak sejthető?
2008. okt. 16. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt, mert nem volt túl jó a felbontása az ultrahangnak. Legközelebb már a pici szíve is dobogott(1 hét múlva). Neked is így lesz! :)

Kontrollra mikor hívtak?

2008. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, élő a terhesség, gratulálok! Minden terhesség embriócsomóval kezdődik! Üdv 35 hetes kismama
2008. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem ráadásul embrió maszatot mondtak. Mi az a maszat??? :))))
2008. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem tudom, hogy ez jó-e, de 3 hét múlva kell csak visszamennem kontrollra. az nem baj, ha csak sejthető az embriócsomó? a dokitól nem volt idő kérdezgetni, mert még rengetegen voltak.
2008. okt. 16. 12:56
 5/6 A kérdező kommentje:
maszatka, kis aranyfalat, nyuszifül... szerintem így értették! :)
2008. okt. 16. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ha meg 3 hét múlva hívott vissza, akkor szerintem ő biztos benne, hogy élő a terhesség. Lehet azt látni a petezsákból is. Ha szép szabályos akkor általában minden rendben van.
2008. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!