Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okoskodó ismerősök?! Most...

Okoskodó ismerősök?! Most éppen arról kapom az infókat hogy minek szedek terhes vitamint?! (7 hetes km)

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

És érdekel mások véleménye??

Van egy orvosod és az a szent, amit Ő mond!

Ha tanácsolja, akkor szedd, hiszen a babádnak csak jót teszel vele!

Nem is értem!

2010. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! És még mennyi hasznos tanácsot fogsz kapni a terhességed során! :) ne törődj semmivel, érezzétek jól magatokat, ez a lényeg, s valóban az orvosra hallgass, ne másokra.
2010. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem dettó ez volt, hogy majd nem tudom megszülni, meg hasonló kedvességek.

Szedjed nyugodtan, főleg az első 16 hétben, amíg minden szerve ki nem alakul, majd utána eldöntöd mi legyen.

(Én is szedtem a 20 hétig minden nap, meg még c vitamint is, meg magnéziumot, kalciumot, azóta meg heti 3x, ezt a dokim mondta, és Én így is teszek.)

Ne hallgass másra, mert meg lehet bolondulni a sok jóakarótól...:-)

Mondd meg, hogy azért szeded, mert csak, és had döntsed már Te el, ha majd Ő lesz terhes, akkor Ő is úgy csinálja, ahogy jónak látja, és kész.grrrrr


szia, jó egészséget!

2010. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Persze én is így gondolom hogy ez most nagyon fontos dolog és utánna a doki majd megmondja mi legyen!Persze olyanok okoskodnak akik még nem szültek!
2010. máj. 18. 16:26
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
A te döntésed, a te felelősséged. Az ismerőseidnek nincs joguk beleszóni, max. finoman elmondani a véleményüket. Te meghallgatod őket, utána pedig azt teszed, amit jónak látsz. Lesz még egy pár ilyen élményed a gyerekneveléssel kapcsolatban is, próbálj hozzászokni a gondolathoz :)
2010. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim nagyon ellene volt mindenféle bogyónak, csak a folsavat javasolta. Azt mondta nekem pl. a Tovita csonterősítőre, hogy terhesség alatt azt nem is lehetne, ő a helyemben nem szedné be... Kicsit meglep, hogy nem akarja, hogy szedjek bármit is. De úgy vettem észre, sokan vannak, akiknek nem tanácsol bogyókat a doki.
2010. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

korán elkezdték az ismerősök az észosztást! :-) Mi lesz veled még 35 hétig, és utána mikor meglesz a baba!!!??? Szegényke- nem irigyellek! :-D

De az orvosra figyelj, ne rájuk!

:-D

sok nyugalmat, és boldog babavárást kivánok!

35heteske

2010. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!