Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes kismamának...

5 hetes terhes kismamának milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
A barátnőm 5 hetes és a mell érzékenységen meg az állandó gorcsokon, petefészek fájdalmon (amire mindíg azt hiszi, hogy meg jon)kívul mást nem érez...
2007. nov. 22. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nekem is csak ennyi tünetem volt! Feszültek, nőttek a cickóim + az enyhe görcsölésre azt hittem, hogy meg fog jönni, mert pont olyan volt, mint menstruáció előtt. Örüljön, hogy nem émelyeg stb., bár nekem az is jelentkezett, csak később!
2007. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az 5. héten én csak a mellfeszülést éreztem. Még csak ezután jön a java :) Persze ez egyénenként nagyon változó, sokféle választ fogsz kapni erre a kérdésre. Nekem az a tapasztalatom, hogy a tipikus terhességi tünetek a 6-10. hét között jönnek elő.
2007. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
en is csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz.a cicim fajt a tobbi csak kesobb jott.
2007. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is csak a cicim fájt, meg a hasam menses szerűen. A hajam m ár előtte hullott, de hamar elmúlt. Én 12 hetes vagyok, de más tünetem azóta sincs.

Lehet, neked sem lesz:-)

Nem izguljon, ez nem gond, örüljön neki:-)

2007. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nőtt a mellem, és felpuffadtam,egy kis derékfájás.

6hetes kismama.

2007. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teszt?
2011. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!