Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiúnál és kislánynál...

Kisfiúnál és kislánynál milyen tünetei vannak egy kismamának?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

A kisfiúnl fügyije lesz a babának, a kislánynál pedig puncija:-)

Na de komolyna, ezt nem lehet tudni, babonák vannak,persze, de ha itt rákeresel a keresővel, már rengeteget felsoroltak.

Nekem lányom lesz, az afp magas lett, náha sósat, néha édeset kívánok, a hasam lent van, széjjel irányba terjed, és nem tudom, hogy féjem szája nyitva volt vagy nem, de valószínü én voltam alul:-)

Tehát ez mind-mind babona, van akinél bejön, de erre alapozni nem lehet.

A 16 hetes uh után már meg tudják mondani, ha úgy fekszik a baba.

2008. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tünetek nem köthetőek a baba neméhez.Nekem a két terhességemet össze sem lehet hasonlítani,ég és föld a kettő,semmiben nem hasonlít,és most is fiú lesz,és az előző is fiú...
2008. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is babonák ezek. Nekünk kisfiunk lesz. Egyszer sem hánytam, nincs semmi bajom. az arcom letisztult. én minden megeszek, nincs olyan amitől undorodnék, ugyanúgy kívánom a sósat és a savanyút is.

35 hetes kismama

2008. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kisfiam lesz.:)

Eleinte volt hányingerem,undorodtam a hagymától és rengeteg mandulát ettem.:)

31 hetes kismami

2008. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekünk is kisfiú lesz,nem voltam hányós csak émelyegtem.Az arcomon kijöttek májfoltok,a csokit és a csípőset kívánom.üdv 29.hetes kismama
2008. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani, hogy a nővéremmel egyszerre vártuk a lányainkat (2 hét különbséggel születtek). Ő kívánós volt, én nem. Ő reggel hányt, én este. Neki a terhesség elején égett a gyomra, nekem a végén. A hasunk formáját össze se lehetett volna hasonlítani, annyira különbözött.

Aztán azt mondták a fiúk hamarabb szeretnek születni, erre a nővérem 38 hétre, én meg 42 hétre szültem a lányomat. Na erről ennyit...

2008. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is babonák csak. Bár néha bejönnek. Néha meg nem :) Szóval ha nem jön be, akkor lehet mondani, hogy ezek csak babonák, ha meg bejön, akkor meg azt, hogy na ugye megmondtam :D Na, az én tüneteim: nem voltam rosszul, sose hánytam, viszont fáradékony voltam, a savanyút kívántam, vizesedett a lábam, a hasam nagy volt és azt mondták rá, hogy fiús az alakja, 38. hétre szültem, és fiam lett. De szerintem lehet, hogy ez épp lehetett volna így lánynál is. Amúgy anyukám váltig állította, hogy lány lesz, mert "tudományosan kiszámította", hát nem jött be. De amúgy állítólag előttem már 15 kismamának kiszámolta, és azoknál összejött, lehet, hogy csak én voltam kivétel. Tényleg van erre valami számítás, valamit számolni kell, hogy az anya hány éves, meg az apa hány éves a fogantatásnál, nem tudom, hogy van ez pontosan.
2008. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kulfoldi lapban olvastam, hogy a sok rosszullet hanyas az kislanyt jelent. Na en 2 honapig minden nap tobbszor hanytam, 5 kilot fogytam is, napokig enni se birtam es ehhez kepest fiam lesz...

Egyebkent 6 hetesen megalmodtam, hogy fiu lesz. :)

2008. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tapszatalatokat és a válaszokat! puszi
2008. ápr. 30. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!