Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredmény mennyire megbízható?

AFP eredmény mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

16,5 hetesen voltam vérvételen, AFP-n! A normál tartomány 0,51-2,00 van, nekem pedig 2,05 lett! Voltam ma Genetikai UH-n! Minden rendben volt, de azért elküldtek a Genetikai tanácsadóba! Valakinek valami vélemény vagy hasonló tapasztalat? Köszönettel!!

18 hetes kismama


2007. nov. 22. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy megtudják ilyeszteni szegény kismamákat ezzel az afp vizsgálattal.Én is nagyon féltem!Ha voltál genetikai uh-n és ott minden oké, akkor ne izgúlj, ha elküldtek tanácsadóba az csak a te megnyugtatásod kedvéért van.A barátnőmnek alacsony érték lett, ő is elment gen.uh-ra és a babának nincs semmilyen rendellenessége!Tényleg próbálj megnyugodni és arra gondolni, hogy minden rendben van!!!

Gratulálok a babádhoz!(36 hetes kismama)

2007. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap voltam egy terheseknek szóló előadáson, ahol a szülész, aki tartotta azt mondta, h. nem szabad megijedni az eredménytől, mert sajnos egyáltlaán nem megbízható a vizsgálat! Szerinte a 19. hét körül végzett UH a mérvadó, mert azon már látszik minden esetleges genetikai fejlődési zavar. Tehát csak nyugi: az ultrahang majd meggyőz,, hogy minden rendben! :-)

Egy 32 hetes kismama

2007. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbízható, külföldön már sok helyen nem is csinálják. Ne izgulj, biztos minden renden van! Azért küldenek tanácsdóba, hogy teljesen kizárják még a rendellenesség gyanúját is.
2007. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én papiromon az van, hogy a normál tartomány 0,7 és 2,5 között van.Eszerint tied benne van.Szóval szerintem ne izgulj
2007. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en Finnorszagban vagyok terhes, es azt se tudom mi ez az AFP (illetve most 2 perce megneztem google-ban).. szoval itt nem csinalnak. Mivel az egeszsegugy amugy itt elegge toppon van, azert arra saccolok, hogy talan megse annyira fontos (plane megbizhato) ez a vizsgalat.

34 hetes kismama

2007. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!