Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen ki vagyok borulva...

Rettenetesen ki vagyok borulva, családi konfliktus miatt. Mivel ártok többet, ha ilyen idegállapotban vagyok, vagy ha beveszek egy szem gyenge nyugtatót? 35 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Mind a kettő egyformán rossz, de a gyenge nyugtató kémiai anyagokkal blokkolja az idegrendszered-a babáét is.., ha megpróbálsz önmagadtól- langyi fürdő, gyertya; séta; kamillatea;-akkor a szervezeted ezek hatására előállítja a saját természetes relaxin nevű nyugtatót..


Ne szedd be, lehet nem is használ.

2008. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az idegesseggel tobbet artassz,bar en nem tudom milyen gyogyszerrol van szo..viszont fajdalomcsillapitasnal inkabb gyogyszert ajanljak mint a fajdalmat.
2008. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor semmiképp nem szedem be!
2008. okt. 14. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, örülök,hogy így döntöttél..remélem megoldódik a probléma..és megnyugszol, addig próbáld a fürdőt, teát..de semmiképp feketetea, mert az még jobban ingerelhet!
2008. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Van a HOVA-nak gyógynövényes nyugtatja,amit kismamik is szedhetnek.Érdeklődj a gyóyszertárban.Addig is próbálj meg nem idegeskedni.Persze nem a nyugtató a megoldás,hanem a konfliktusokat kell megoldani.

Ha nem vagyok indiszkrét,a pároddal vesztél össze?


Nyugodj meg,boldog babavárást.

2008. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem a párommal, hanem Anyukámmal. De elég csúnyán sajnos :(
2008. okt. 14. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!Teljesen meg tudlak érteni az előző házaságom pont ilyen volt öröké volt egy ember aki mindig bántot nem volt arra tekintetve hogy babát várok párom nem védet meg.De muszáj volt nyugodtnak lennem igaz nagyon nehéz volt, jol kisírtam magam és be zárkosztam a fürdöbe langyos vízbe feküdtem és jobb volt.Azota el váltam most várom a közzös babánkat és életembe nem voltam ilyen nyugodt mind most.De semi féle képen ne vegyél be nyugtatot babádat nézd!!!És probáljátok ezt a konfliktust meg beszélni!!!Hát ha segít.37hetes kismama.Vigyázz a babára,hisz a szíved alatt hordod akit majd imádni fogsz!!!
2008. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, ajánlom a sedatif PC-t, ez egy homeopátiás nyugtató amit a terhesség alatt is lehet szedni. Megnyugtat és nem árt a babának!
2008. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!