Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég lent érzem a babámat és...

Elég lent érzem a babámat és feszít is, egyre nehezebbnek érzem. Gondolom nő a drága. Szedhetek magnéziumot? Milyen mennyiségben? Vagy mit tegyek? Ez normális? Még dolgozok, így pihenni nincs sok lehetőségem.33 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 36. hétig lehet magnéziumot szedni, napi max. 3X2-t. De a legjobb a pihenés lenne.
2008. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy sima Magne B6 napi 3x2 vagy a Béres Magne B6 napi 1 szem. Én ez utóbbit szedem.

Én is dolgoztam a 34.hétig, rajtam a magnézium segített ill. ha hazamész pihenj és a munkád során próbáld nem megeröltetni magad!

Üdv.35 hetes kismami

2008. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Probálj beszélni az orvosal hogy mi a panaszod és hát ha kiír beteg állományba.Most már igen csak piheni kéne habár nemtudom milyen munkát végzel,de szerintem ez nem nagyon számít,mert ha ülsz az sem jo.Növekszik a baba és roszab lesz ha nem pihensz.Jo baba várást!!!37 hetes kismama
2008. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!