Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális terhesen? (Pulzus...

Ez normális terhesen? (Pulzus es vernyomas)

Figyelt kérdés

4 nappal ezelott 111 volt a pulsus és a vernyomás 100/51

2 napja

117 a pulsus

Es vernyomas 101/60

Ma pedig

A pulzus 99 es 90/52 a vernyomas


Ma vagyok 5+1


2017. ápr. 30. 10:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a kimerito valaszt!
2017. ápr. 30. 11:55
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


A pulzus tényleg sok terhességnél ilyen magas. Nekem is normális volt, most 95-110 között mozog. (Terhességi magasvérnyomásom van, ezért napi 3-szor mérem.) De 3 orvos is megerősítette, hogy ez előfordul. Viszont nem ilyen fiatal terhességi korban.


A vérnyomás lehet alacsony, de a 90/52 már nekem is nagyon alacsonynak tűnik. Bár a terhesség előrehaladtával nőhet a vérnyomás, de én megkérdezném a nőgyógyászt (úgy is lassan menned kell), hátha továbbküld a belgyógyászatra (engem oda küldtek magas vérnyomással). Ott csinálhatnak egy 24 órás mérést is.


34 hkm

2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Kíváncsiságból mértem egy pulzust:69

Nekem általában ennyi. És mindez a reggeli kávé, és egy pohár kóla után (fejfájásra ittam).

Mindenképp kérdezz rá az orvosnál. :)

2017. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek. Kedvesek vagytok.:) igen enis korainak tartom 5 hetesen ezt. Mar voltan orvosnal barnazas miatt meg irt fel ujabb adag utrot es majus 3 ra visszahivott. Aztan majd 7+nál fog! Utro kell 12-13dik hétig de ez legyen a legnagyobb bajunk!:)

Remelem megmondja mit tegyek stb

2017. ápr. 30. 15:23
 15/15 anonim ***** válasza:
A vérnyomásról annyit, hogy inkább alacsony legyen, mint magas. Bár az sem túl jó, nekem volt ilyen első terhességnél, túl alacsony volt és kb a 7. hónapig ájuldoztam. Nem volt kellemes, mikor rájöttem, hogy ez nem egyszeri rosszullét, nem mertem menni egyedül sehova sem. Elájultam otthon, a boltban, a megállóban.... a férjem mindig pont elkapott. Volt, hogy a megállóban szóltam, hogy jajj, már megint szürkül... és mikor magamhoz tértem, már a buszon ültem. Mindenki engem nézett... kicsit ciki volt, de ez van. Én kaptam valami gyógyszert rá. Aztán a 3. trimeszterben meg magas lett, akkor meg vérnyomáscsökkentőt kaptam. Azóta még szültem 3x, soha többet nem volt ilyen gondom.Szóval, mondd a dokinak!
2017. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!