Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális terhesen? (Pulzus...

Ez normális terhesen? (Pulzus es vernyomas)

Figyelt kérdés

4 nappal ezelott 111 volt a pulsus és a vernyomás 100/51

2 napja

117 a pulsus

Es vernyomas 101/60

Ma pedig

A pulzus 99 es 90/52 a vernyomas


Ma vagyok 5+1


2017. ápr. 30. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális terhesen sem és anélkül sem.
2017. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A pulzus sogornom szerint az , mert terhesen kitágulnak az erek és növekszik a pulzus , de a vérnyomás szerinte túl alacsony
2017. ápr. 30. 10:44
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez alapján akkor minden terhesnek magas lenne a pulzusa. Nekem sose volt eddig magas. 15+4 hkm
2017. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem minden terhesnek de sokaknak. Baratnom is szenvedett vele az elején. Mutatta az elobb a kiskonyvét. De persze attól nem biztos h normális. Szerdán rákerdezek az orvosomnál h szerinte ez meddig okés.:)

Koszi a valaszokat. Ment a zold

2017. ápr. 30. 11:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is magas a pulzusom, de nekem alapból is magas volt, terhesség nélkül is, és nem találták meg az okát.

A nőgyógyász és a háziorvos azt mondta, hogy normális (nekem is kb. 99-119 között szokott lenni), a kardiológus viszont azt mondta, hogy jó lenne, ha nem menne 100 fölé. De hát ez nem rajtam múlik...

Viszont a vérnyomásod szerintem NAGYON alacsony, ezzel érdemes lenne kardiológushoz menni, mert az alacsony vérnyomás is veszélyes, nem csak a magas.

2017. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindkepp beszelek errol az orvosommal. Köszi ,hogy írtálm remélem nincs nagy bajunk
2017. ápr. 30. 11:19
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Alapbol 120 a pulzusom nyugalomban. Terhesen megnovekszik mindenkinek, ekkor 140-160 kozott volt. Semmi gond nem volt, egyszer csinaltak a 9 honap alatt szivultragangot, ennyi.


A tiedet nem neveznem magasnak.

2017. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Attól függ. A tiedet nem nevezik normalisnak

Nem terhesen 60-70 ! A Pulzus !!! Az mar mas teszta h nem okoz a magas pulzusod gondot. De azzal ne ámits h normális. Nekem nem terhesen 65 volt 2 honapja! Es a vernyomasom 120/89 ;) szval kicsit eltevedtel h NEM terhesen mi az átlag! En csak azzal nem vagyok tisztában h TERHESEN mi a normalis!;)

2017. ápr. 30. 11:42
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem mondtam, hogy normalis, ezt hol olvastad ?

Egeszsegugyi diplomam van, tudom mik az ertekek, koszi!

Leirtam a peldat, hogy 140-160 as pulzussal is minden gond nelkul ki lehet hordani a terhesseget, mellesleg szinte vegig dolgoztam a korhazban.


Tehat ezert irtam, hogy nem kell berezelni egy 110- es pulzustol!

Egyebkent ismered a helyes meres szabalyait?

Felkeles utan, nyugalomban, kave, tea, csokolade elott, zuhanyzas elott merni?

Ha lemesz a lepcson es ittal egy teat es ugy mered, az mar emel az erteken. Ha meg ezen a 110 - es erteken stresszelsz, az is emel rajta.


De teljesen felesleges ezen az oldalon barkinek is segitseget adni...


Az meg altalanos iskolai tananyag, ha alacsony a vernyomas, akkor emelkedik a pulzus, igy kompenzal a sziv.

2017. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1. Nem rezeltem be, tájékozódom, sosem voltam terhes, 2 évig szenvedtem a teherbeeséssel, azzal van egyedül tapasztalatom


2. Tudom , hogy mikor és hogyan mérjem mert (sajnos) 7-14 éves koromig rendszeresen mérni kellett!


Én a vernyomassal nemtudok csak mit kezdeni! :(

2017. ápr. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!