Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet abból valami gond ha...

Lehet abból valami gond ha naponta nem iszok elég folyadékot? 35 hetesek vunk

Figyelt kérdés

1,5 litert nagynehezen megtudok inni, de az se mindig sikerül.

1 hete van ez így kb., előtte pedig rengeteget ittam. Mit tudnék tenni? Vagy nem gond ha nem iszom annyit?


2008. okt. 14. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha napi 2 litert sikerülne meginnod!Ha másképp nem megy,legalább 1.5 l folyadékot igyál meg és egy tányér levest egyél,az is folyadék.Ha huzamosabb ideig kevés-1l körüli -folyadékot veszel magadhoz,könnyen kiszáradhatsz.
2008. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem ittam sokat, egyébként is keveset iszok, bár pontosan nem tudom mennyit. Szerintem annyit igyál amennyi jólesik, a 1,5 liter szerintem elég jó(én tuti nem iszom annyit).
2008. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akkor megyek, csinálok is valami levest.:)

(Erre nem is gondoltam.:))

2008. okt. 14. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a leves nagyon jó ötlet.

És pl. a narancs, mandarin is, abban is sok a lé. :)

A folyadékmennyiség azért fontos, mert köze van a magzatvíz tisztaságához. És most, hogy a kicsinek már van széklete is, ezért még fontosabb.

És neked is fontos az anyagcseréd miatt.

2008. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az átlagos ember átlagosan 2 ill 3 liter folyadékot fogyaszt.De ti ketten vagytok és igaz a baba bent van és jól érzi magát de neki is szüksége van a folyadékra.Probálj többet inni


6 hetes pocis

2008. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mikor felszaladt a vérnyomásom, egyből azt kérdezték, hogy iszok-e eleget. Tehát valószínű azt is emelheti. (egyébként én sem tudtam sokat inni :(


Judy

2008. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!