Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen gond ha még ülőmunk...

30 hetesen gond ha még ülőmunkát végzek és naponta 60km-t vezetek?

Figyelt kérdés
Én nagyon jól érzem magam, de a környezetemben mindenki álandóan azt hajtogatja, hogy már ne dolgozzak, inkább pihenjek. Dehát miért pihenjek ha elvagyok így is? Egyébként se tudnék itthon mit csinálni és feküdni meg minek feküdjek egész nap ha semmi bajunk nincs?? Meg hogy már nem kellene vezetnem... Eleinte csak felidegesítettek ezzel mindíg, de most meg kezd egy kicsit lelkiismeret furdalásom lenni emiatt. Pedig a baba is jól van, de annyit mondogatják mindig hogy kezdem emiatt rosszul érezni magam! Pár nyugtató szót szeretnék kérni ha lehet!:) Illetve példákat ti meddig dolgoztatok stb. Előre is köszi! És akkor legközelebb a fejükhöz tudom vágni, hogy ilyet is hallottam és nem én vagyok az egyedüli várandós nő aki még dolgozik, vezetni is szokott és még jól is érzi magát!:)
2008. szept. 7. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! szerintem amíg nem okoz problémát, dolgozz nyugodtan. nekem sajnos félidőben itthon kellett maradnom, korai méhösszehúzódások miatt, de hidd el, ha tehettem volna biztos dolgoztam volna.
2008. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg jól érzed magadat, miért ne dolgozhatnál? Én is majd megpróbálok minél tovább dolgozni, mivel én se nagyon tudnék mit kezdeni magammal itthon. Vezetésről ugyanez a véleményem, amíg elérjük a kormányt a hasunktól, miért ne??

Ne foglalkozz mások véleményével, majd ők csinálhatják ahogy akarják, ha majd ők is gyereket várnak.

Amúgy én ismerek olyat is, aki már 7-8 hetesen elment betegállományba, de ismerek olyat is, aki nappal még dolgozott, este meg elment szülni...

Minden jót, üdv 27 hetes kismami

2008. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.Amíg jól érzed magad és nem kényelmetlen miért ne dolgoznál?!:-)

Én képviselő voltam,napi kb.150 km-t veztettem.28 hetesen mentem el szabadságra,aztán rá 2 hétre betegállományba.Nekem már kényelmetlen volt minden boltnál ki be szállni a kocsiból,meg kezdtem keményedni.Itthon meg felújjítunk,úgyhogy annyira nem pihizek,de legalább ha elfáradok le tudok dőlni.Azért vigyázzatok magatokra.34 hetes pocis

2008. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 32.hétig dolgoztam. Augusztus végéig akartam.Bírtam volna még,de máshogy alakultak a dolgok a főnökömmel.Vezetni nem sokat vezettem nagy pocakkal. Néha kényelmetlen volt,máskor "észre sem vettem" a pocakom. Egyébként egyet értek az előttem szólókkal! :))) Ha Te és a pici is jól vagytok akkor csináld amihez kedved van. Hidd el ha jelezni fogja a szervezeted ha már elég lesz... ;) Holnaptól 37 hetes pocis. :)))
2008. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bobocka ***** válasza:
Szia,én állómunkát végzek napi 8 órában egy gyárban,pénteken voltunk 34 hetesek.ár a jovohét az utolsó,de én is még jól érzem magam:)Amíg nem érzed,hogy elég,sztem dolgozhatsz.Boldog babavárást
2008. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Akkor nyugodt szívvel dolgozom majd tovább!:)

Nektek is boldog babavárást és majd "könnyű" szülést kívánok!

2008. szept. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!