Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szólnátok ilyen korán ha...

Szólnátok ilyen korán ha minden nap nehezet kell emelnetek/ cipelnetek?

Figyelt kérdés
4 hetes 4 napos vagyok es van h 20 kg t kell emelnem a 47kilómmal, de viszont nem tudom nem kotyogná-e ki a falunak a muszakvezetőm
2017. ápr. 22. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szólnék és megkérném hogy diszkréten kezelje mert csak ő tudja, hátha igy nem kotyogja el.
2017. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

kérdező, biztos ennyi idős terhes vagy? CSak mert 4 hetesen még szívhang sincs az orvos se állapítja meg egyértelműen a terhesség tényét.


Válasz: én szólnék, a gyerek fontosabb.

2017. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál mert kellett progi es 2 ev utan azt mondta ne kockáztassunk..vigyázzak magamra! 2 het.mulva megyek ujra !
2017. ápr. 22. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Jezusom, 2 eve vartok es ez kerdes?? Mi a rosszabb, ha megtudja a falu hogy terhes vagy, vagy netan ujabb 2 ev vagy tobb?
2017. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretnem ha tolem tudnák meg a szuleim. Csupán ennyi! Attol 2 éve várunk.lehetek óvatos. Kicsit babonásak vagyunk
2017. ápr. 22. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Akkor mondd el a szüleidnek most. Gondolom, nekik akkor is elmondanád, ha nem maradna meg. Akkor meg úgyis mindegy.

Progi mellett az embert veszélyeztetett terhesnek szokták nyilvánítani, és nagyon nem szokták emelésre bíztatni. Nem csak az elején, hanem közben sem.

2 év után, progi mellett én biztosan elmennék táppénzre. Aztán ha elmúlt a kritikus időszak, és tudnának olyan munkakört ajánlani, ahol nem kell emelni, akkor visszamennék dolgozni.

Amúgy meg, ha a többiek látják, hogy nem emelsz, vajon nem fognak rájönni? :)

2017. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Es melyik a nagyobb ovatlansag, ha betartod a babonat, vagy ha 20 kilos emelgetessel a vetelessel jatszol? Ne az jelentse az ovatossag, hogy betartod a hulye babonat, hanem hogy konkretan nem kockaztatod a babad!
2017. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
* ha nem tartod be a babonat
2017. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Szabadság, betegállomány?
2017. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta h emelgetek? Ma már semmit sem.emeltem és kedden sem!:) nyugalom ne szedjétek le a fejem.. szólni fogok ez biztos

Eddigis tudtam csak erdekelt mas is szólna-e.

2017. ápr. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!