Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedésre mit tudtok ajánlan...

Vizesedésre mit tudtok ajánlani? 28hetes km

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj kevesebb sót az ételekbe, a só megköti a vizet.
2010. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És igyál sok sok folyadékot, és amennyit tudsz pihentesd a lábaidat.
2010. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lábfelpolcolás,sok folyadék,pihenés.Bár az igazat megvallva csak ideig-óráig megoldás. :(

39 hkm

2010. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de én mindent kipróbáltam és végső megoldást csak az nyújtott, amikor már kibújt a baba. Utána 2 nap alatt 6-7 liter víz ment el tőlem és lement a duzzanat is. Én nagyon korán elkezdtem vizesedni, állandóan felpolcoltam a lábam, nem ettem sósan, fűszeresen, rengeteg vizet ittam, de csak reggelre ment le egy kicsit a duzzanat, úgy, hogy éjszakára is felpolcoltam a lábam az ágyban. a jeggyűrűmet akkor tudtam újból hordani, amikor már egy hónapos volt a babám. 3 hónapos baba anyuja
2010. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyél sok almát, illetve rágcsálj petrezselyem zöldet. Állítólag mindkettő nagyon jó vízhajtó hatású. Emellett sok-sok víz, lábpolcolás, só- és fűszermentes kaják.
2010. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, napi 5db alma megoldja minden gondodat.Persze ez mellett pihenni is kell.Kevesebb só az ételekbe, és sok folyadék...De az 5 alama tuti recept.Sok sikert:)
2010. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek mindent ki fogok próbálni! Boldog babavárást mindenkinek!
2010. máj. 13. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

sómentes!!! étkezés,sok nestlé aquarel ásványvíz ebbe legkevesebb a nátrium, zöldségzöldje, zeller, alma, paradicsom fogyasztása, láb felpocolás,

2010. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ananászt (nem konzervet, hanem friss gyümölcsöt), vagy grapefruitot kell enni állítólag. Nálam az ananász nagyon bevált, egy nap alatt lehúzta a vizet rólam, a grapefruitot nem próbáltam, mert nem szeretem, de állítólag az is nagyon hatásos. Ezen kívül persze sok folyadék, pihenés, és lábfelrakás.

Boldog babavárást! :) 36+2 km

2010. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!