Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,4 lett a terheléses cukrom,...

7,4 lett a terheléses cukrom, ami még nem érte el a határt, de diétát javasolt az orvos. Annyi olyat olvastam hogy mit nem szabad enni (kenyér, tésztafélék, édesség, banán), viszont akkor mit ehetek?

Figyelt kérdés
Ez érdekelne, mert szeretek enni, de amit szeretek, azt pont nem ehetem.
2008. okt. 12. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehetsz húst, sajtot sok-sok zöldséggel, azokban minimális a szénhidrát. Biztos kaptál táblázatot, és megmondták, hogyan kell felosztani a napi bevihető szénhidrátmennyiséget. gyümölcsök közül az alma elég jó, mert abban elég kevés van. Néha és kevés teljes kiőrlésű kenyér és diabetikus édesség is megengedhető. Számold a szénhidrátot, könnyű belejönni. Az elején még én is s szerint éheztem, aztán ezt meguntam, átgondoltam,és most jókat eszek a legszigorúbb diéta ellenére. ha kell segítség, nyugodtan kérdezz.
2008. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én semmit nem kaptam, csak egy beírást a kiskönyvembe, hogy diéta.

Azt sem tudom miből áll. Ő is csak elhadarta hogy mit nem szabad enni. De nem mondta hogy mennyi gr-ot lehet naponta. Gondolom azért, mert nem vagyok szigorú diétán, mert a határ 7,8.

Köszi a választ. Szóval csak azt nem tudom hogy mennyire kell szigorúan vennem? elég ha odafigyelek az édességre, és néha nasizhatok, vagy egyáltalán semmi?

2008. okt. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!