Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhesen baj ha alul...

26 hetes terhesen baj ha alul erzem néha a babat?

Figyelt kérdés

Teljesen a szemeremcsontomnal rugdos mar hajnal ota, es ahogy rug beleremeg mindenem alul.

Ez mit jelent? Baj lenne?



2017. márc. 16. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit jelent, hogy arra van a lába. Ha bármin aggódsz, akkor egyet tehetsz: elmész orvoshoz és/vagy ultrahangra.
2017. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Medencvegu fekvesben van es ertelemszeruen ott rugdos. Miert lenne ez baj?
2017. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó erőben van. :) Lent van a lába, azért rúg odalent, de 26 hetesen még egyáltalán nem para, ha nem fordult át. Igazából később sem annyira, mert van olyan baba, aki az utolsó pillanatig képes várni az átfordulással.

Jó babavárást!

2017. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak korábban ilyen érzéseim. Nagyon kellemetlen, mintha már a hüvelyembe lett volna a baba. Most már fejvégű a kicsi, de most meg a kezével szokta kezelni a méhszájamat, vagy éppen ott csuklik. 😃 Hát ez sem túl jó érzés, de szerintem természetes. Ha mész dokihoz, akkor kérdezz rá, de szerintem megnyugodhatsz. 32 hkm
2017. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármikor normális, ha nagyon lent érzed. Az utolsó hetekben mondjuk ideális esetben a kezével motoszkál szóval fejvégű, de akkor is érezhető lent is.
2017. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az enyém hol itt van, hol ott. :)
2017. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én leszek az ellenvélemény sajnos. Szerintem biztosan nincsen baj, teljesen természetes, hogy ebben a korban bejárja az egész pocakodat, de ha nagyon lent érzed és olyan érzés, mintha a hüvelyedbe is belerugdosna, akkor szerintem a biztonság kedvéért menjél el az orvosodhoz és nézzétek meg a méhszájat uh-al is. Csak a biztonság kedvéért. Megnyugszol és utána nyugalomban folytatod a terhességedet! Minden jót kívánok.
2017. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!