Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mire kell...

Terhesség alatt mire kell figyelni, hogy ne hízzak el?

Figyelt kérdés
2007. nov. 20. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az elsö:egyél meg bármit,amit megkívánsz.(Ez nem a diéta ideje)

Második:Kerüld a cukrot,üdítöket,e´dességet.

Ha mód van rá,minden nap fél óra séta.

Harmadik:Egyél sok rostban gazdag gyümölcsöt,zöldse´get.

Negyedik:Kerüld a fehér kenyeret

A többi a szervezeteden múlik.Ha hajlamos vagy rá,úgy is hízni fogsz.

Gratula a babához.

31hetes kismama.

2007. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, plusz annyit, hogy alkati kérdés. Ha terhesség előtt sovány voltál, valószínű több kiló megy föl, mert a szervezet így tartalékol a babának és a szoptatáshoz. Egyébként ha szoptatsz majd, könnyebben visszanyered az eredeti súlyod. Ne egyél üres kalóriákat se most, se akkor. Sok egészséget!
2007. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit fűznék hozzá, hogy nem két ember helyett eszel. A várandós nő plusz tápanyagszükséglete minimális, próbáj napi ötször étkezni, mindig csak keveset, ne edd magad betegre:-) És ha jól esik, akár úszhatsz, vagy tornázhatsz is.
2007. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kerüld a cukrozott dolgokat, illetve a kenyeret. És ami nagyon fontos, főleg a terhesség végén: ne egyél unalmadban! Én az utolsó két hónapban sajnos ezt csináltam, így aztán gyönyörűen nézek most ki :S
2007. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!