Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem a terhesség elején van rosszul, hanem később?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy van aki 12 hetes kora után lett rosszul. Ez mitől lehet? Ez abszolut kiszámíthatatlan, vagy 11 hetesen már örülhetek, hogy jól vagyok és nem leszek rosszul?
2007. nov. 20. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz, hogy eddig nem lettél rosszul, de nincs rá garancia hogy nem is leszel. Ha szerencsés vagy, akkor megúszod a rosszulléteket, nekem a 32. héten újra előjött a hányinger, mert a méhem nyomta a belső szerveimet.
2007. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetsz rosszul később is, bár kevésbé jellemző illetve más panaszok jelentkeznek, mint koraterhességben. Azért most nehogy azon aggódj, hogy biztosan rosszul is leszel... :-)
2007. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, ha a tünetek később jelentkeznek, vagy felerősödnek neked egy idő után. A terhességem alatt egyszer sem hánytam (még), de egyre többször van hányingerem (szagoktól, fogmosástól, stb). Sőt,újabban a húst sem eszem meg csak darált formában. Én már semmin sem lepődöm meg. Nem örülök neki, de elfogadom, s várom a javulást. Kitartás! Egy 18 hetes kismama
2007. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarlak elkeseríteni, de én ahogy betöltöttem a 12. hetet 2 nap múlva hánytam először. Persze ez nem állandósult, azóta "csak" 4-szer hánytam és most vagyok 18 hetes. És nem kell félni, szerintem nem annyira szörnyű, én is nagyon paráztam tőle.
2007. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!