Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélyem van arra hogy...

Mennyi esélyem van arra hogy teherbe esek szoptatás allat 3hós a lányom? és hogy veszem észre? Vele nem volt tünet csak nemjött meg a menstruáciom

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nemtom befolyásolja e de még nemjött meg!csak a szülés után volt meg 4hétig!!!
2010. máj. 8. 18:38
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Én már 31. hetet taposom kismamaként és még mindig szopizik naponta többször a lányom. Azt mondták, ha legalább 5 óránként szoptat az ember, nem esik teherbe. Hát nálam nem jött be. :-) De sebaj, akartuk is hogy így legyen. :-)

Hogyan veszed észre, azt nem tudom, én mindkét terhességem elején rettenetesen rosszul voltam, rókáztam, így nem volt nehéz eltéveszteni.

2010. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Istenem! Mikor értik már meg a nők hogy a szoptatás nem fogamzásgátló. Ha van szexuális kapcsolatod akkor simán teherbe eshetsz. Jobb esetben lesz tünete, rosszabb esetben majd akkor veszed észre ha megmozdul.


Amúgy a szülés után normális a vérzés akár 4 héten keresztül is, de ez nem menstruáció hanem tisztuló vérzés. Semmi köze a menstruációhoz. Attól hogy szülés óta nem jött meg, még lehet peteérésed és terhes is lehetsz.

2010. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jolvan csak kérdeztem!!!!!!!!!elsö válaszoló milyen idös volt a kicsimikor teherbe estél!?második válaszoló köszi
2010. máj. 8. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy terhességi teszttel észreveheted...


Olvasásra:

[link]

2010. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 15 hós volt a lányom, mikor a pici fogant. Addig megszakítással védekeztünk (nem akartuk túl korán, de nem lett volna baj, ha besikerül, ezért nem védekeztünk komolyabban), aztán amint abbahagytuk a védekezést, máris pocakba került a kistesó.
2010. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi neköünk azért hamar lenne! könnyü szülést
2010. máj. 9. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!