Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy már a picit érzem?

Létezik, hogy már a picit érzem?

Figyelt kérdés
16. hetes kismama vagyok, első kisbabámat várom és néha mintha meg-megrebbenne a hasam. Lehet, hogy már a baba mozgását érzem, nem túl korai még?
2007. nov. 20. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem túl korai. A picinek még nagyon sok helye van, izeg-mozog odabent. Lehet, hogy túl közel tartózkodott a hasfaladhoz,és azt érezted. Az is lehet, hogy mostantól pár hétig semmit sem fogsz érezni, de ne ilyedj meg, a dokim szerint természetes.

17 hetes voltam amikor először ütközött a hasamhoz. Azután semmi. Most 23 hetes vagyok és csak a múlt hét óta kufircol egyik oldalról a másikra.

Nyugodt babavárást. Üdv.

2007. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érezheted a babát!

Szerencsés vagy hogy ilyen hamar megérezted a kicsikédet!

2007. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn is a 16.héten éreztem meg a babámat.Nekem is elsö baby.Azóta szinte megállás nélkül boxol.

Szerintem egyáltalán nem korai.

Grarula a babához.31hetes kismama.

2007. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen a baba mozgásást érzed, nekem 17 hetesen történt,azóta is intenzív a kicsi most vagyunk 36 hetesek és a mostani mozgások sajna már nagyon kellemetlenek, de ez a legcsodálatosabb érzés!Hamarosan megláthatom a pocak rúgdosót!

Grat. a babához!

2007. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!