Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedhetek magamtól magnesii...

Szedhetek magamtól magnesii citricit?

Figyelt kérdés
csak 3hét mulva megyek a dokimhoz,és ezt szeretnék szedni,mert ebbe több magnézium van mint a magne b6-ba,és jóval olcsóbb is.Válthatok erre szerintetek magamtól?(nyilván mikor megyek a dokimhoz,mondom neki,meg iratok is fel,mert úgy még olcsóbb is)És ha a magne b6-ból napi 4-5szemet szedtem,akkor a citriciből elég napi 2-3?Köszönöm ha írtok! (25h)
2010. máj. 6. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt receptre adják ki. Menj vissza a dokidhoz, és mondd meg, hogy te ezt szeretnéd szedni. Esetleg nem napi 5-6ot fog javasolni mint azoknak akik görcsölnek, hanem csak 1-2. Ártani nem ártasz vele, az csak vitamin.
2010. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.Én úgy tudtam hogy ezt recept nélkül is lehet venni,csak ha receptre írják,úgy még olcsóbb.Épp azért kérdeztem hogy szedhetném e addig még nem megyek vissza a dokimhoz,mivel csak ezért nem szeretnék elmenni hogy felírja,3hét mulva meg úgyis mennem kell tanácsadásra.
2010. máj. 6. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól tudod a Magnesii citricii sokkal jobb mint a Magne B6,több hatóanyag van benne.

Recept nélkül is kapható ha úgy gondolod vedd csak meg nyugodtan ártani nem ártasz semmiképp,szedhetsz napi 3X1 et.


Üdv 20 hetes kismama.

2010. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!