Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Letezik...

6 hetes terhes vagyok. Letezik, hogy semmi bajom ne legyen?

Figyelt kérdés
Eddig csak a siralmas mellfeszules volt a legnagyonn jel ami a babara vezetett.....mostanra mar ez is lassan muloban van...amugy semmit nem erzek, emelyges, hanyinger,gyakori pisiles.Az 5-ik hetben meg ereztem a mehemet is..kis fajdogalasok meg minden, most ez is megszunt.Ez normalis? vagy baj van?
2007. nov. 20. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 6.héten nekem is csak annyi bajom volt,h napi 12-13óra alvás sem volt elég.Aztán a hetedik hét után beindult a daráló.Volt olyan,h napokig ki sem tutam mozdulni,mert olyan erős hányingerem volt,meg fájt a fejem és szédültem.

Nyugi,lehet megúszod mindenféle terhességi tünet nélkül,és akkor sokan irigyjedünk.Vagy majd te is átéled ezeket!

14hetes kismama

2007. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Most komolyan, miért pánikol be mindenki, ha terhesen nem érzi rosszul magát? Ennek örülni kéne.
2007. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Na én is ugyanígy vagyok, mint te. Én is csak onnan tudom, hogy terhes vagyok, hogy a mellem fáj és voltunk már uh-on és ott láttuk, hogy ő van nekünk. Ennek örülj, mert szerencsések vagyunk. Én már elmúltam 11 hetes és 3x fájt a fejem, ezenkívül semmi. Jól van ez így :-)
2007. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés típus vagy, irigyellek. Nekem 9 hónapon át megvolt minden tünet, így én csak vonszoltam magam nap mint nap, igaz boldogan. De neked nagyon jó!!
2007. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy örülj neki:-)

És azért ilyedünk meg-üzenem az egyik válaszolónak, mert aki rosszul van, legalább tudja, hogy terhes. És 11 hetes multam, és semmi tünet. Néha elgondolkodom, hogy tényleg terhes vagyok? vagy csak képzelem?

Semmi tünet, már a mellem, hasam sem fáj, a fejem is nagyon ritkán, nagyon kicsit, folyásom sincs, hányingerem sosem volt, aluszékony sem vagyok. Azért mi vagyunk kevesebben, de én sem bánom:-)

Boldog babavárást.

2007. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!