Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen érezhetem a babát?

17 hetesen érezhetem a babát?

Figyelt kérdés

Köldök alatt érzem, esténként. Ilyenapró hullámzásoknak mondanám, de ha odateszem a kezem nem érzem.


Ez már magzatmozgásnak számit?


A védőnőnek mondtam tegnap, és beírta a kiskönyvbe hogy magzatmozgás jelen.

Vagy lehet nem kellett volna mondani neki? Mivel még nem rendes rúgás.



2017. jan. 11. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy érezheted, az elején ne rúgásokat várj!
2017. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érezheted! Én 12 hetes vagyok és egyértelműen érzem, mikor arrébb megy :) nagyon nagyon lágy mozgás, de teljesen egyértelműen érezhető. Soha nem tapasztaltam még ilyet, innen tudom, hogy ő az. Csodálatos érzés - addig legalábbis biztosan, amíg nem rúgja ki a gerincemet :D
2017. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért érdekelt mert első baba, és azt mondják hogy az elsőt majd 20-22 lehet érzemi! :)
2017. jan. 11. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elsőt 17 hetesen kezdtem el érezni. Tuti őt érzed:)

2017. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De jó! :) belső vizsgálaton csak a méhszájat nézik? Mert holnap mennem kell.
2017. jan. 11. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Elso babáat varom. 16 hetesen erezten eloszor.


En ugy tudnam leirni, mint mikor az ideg rángatja az ember szemhéját...na azaz erzesem volt jobb lent. Idővel erősodott es hatrozottabb lett. Nagy rugdosast ne várj hisz még csak 15-20 centi kozott van.

2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen! :) tökéletesen leírtad, ugyanehez tudnám hasonlítani én is.
2017. jan. 11. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
15+2 napos voltam, amikor tutira ot ereztem! Persze igy utolag korabban is volt ilyen, de nem tudtam, hogy o az 😊 elso baba nekem is! 20+3 hkm ja es mar most kb 1 hete, hogy ugy ki is tudja nyomni magat, hogy eszmeletlen 😃
2017. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!