Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércukorterhelésnél 7. 8...

Vércukorterhelésnél 7. 8 mmol/l nagyon sok?

Figyelt kérdés
Mennyi a határérték?
2007. nov. 19. 18:14
 1/4 anonim válasza:
100%
ugy tudom hogy 7.9 a felső hat.érték
2007. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom terhesség idején a normál értéknél magasabb lehet, ami azt hiszem 5, vagy 6.
2007. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben a vércukorszint 3-6 között van, tehát ebben az esetben a 7,8 az sok. Terhességnél nem tudom változik a max határérték, de nem hiszem hogy sokkal változhat.
2007. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terhességnél magasabb az elfogdott határérték de ezt valamiért sokszor nem veszik figyelembe.

Szénhidrát intoleranciája/terhességi. diab-e. van annak a kismamának, aki a 75 gr glükóz után 2 órával 7,8 feletti értéket mutat. Ezzel az esettel foglalkozni KELL. Diéta szükséges!!!


Mivel a tiéd a felső határértéken van, érdemes újra tesztelni.

A www.babanet oldalon a fórumban olvashatsz sokat a terhességi diabéteszről és ott van egy doki is (Gyuri) aki válaszolgat mert ez a specialitása. :))

2007. nov. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!