Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi vízbe kell a glukóz a...

Mennyi vízbe kell a glukóz a vércukorterhelésnél?

Figyelt kérdés
Azt mondta a dokim meg a laborosok, hogy nekem kell itthon elkészíteni. Arra emlékszem, hogy belenyomhatok egy egész citromot csak az "esett" ki a fejemből, hogy mennyi vízbe, 2 dl,3 dl? A patikában elfelejtettem megkérdezni.
2009. márc. 11. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk megkeverték a laboros csajok. Emlékeim szerint egy normál vizes pohárban, ami nagyjából 2 decis lehet.
2009. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem én is, hogy 2dl.
2009. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. márc. 11. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb annál jobb mert könnyebb egyszerre lehúzni. Én 2 dl-ben csináltam meg és egy slukkra lement.
2009. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem akkor.Javasolt minél kevesebbe,mert wc-re sem mehetsz 2oráig,leveszik az első vért akkor elmész wc-re,de utnna már csak a 2.vérvétel után.2-3DL-be elég.
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!