Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AVENTes mikrós sterilizálób...

Az AVENTes mikrós sterilizálóba más cumisüveget is be lehet rakni, ugye?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy azok is beleférnek? Vagy csak speciálisan az AVENTes cumisüvegeknek van kialakítva a hely?

...

És még egy kérdés: Hogy működnek ezek a mikrós sterilizálók? Kell bele desztilált víz, s azt pörgeti fel valahogy? Vagy mi az elvük?


Köszönöm


2010. máj. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

vizet kell belerakni, és ahogy az felforr a mikróban, a forró gőz sterilizál. Én sima csapvizet raktam bele. Amikor lejár a mikró, még pár percig hagyni kell a forró gőzben. Utána kitörölni szárazra, hogy ne legyen vízköves.

Elfektetve elfér benne más is, bármit sterilizálhatsz benne, nem csak avent termékeket. Ha lefele hajtod a cumisüveget, vagy elfektetve, akkor bejut a forró gőz, és úgy is sterilizál. Csak szájjal felfele nem jó, mert úgy nem jut be a gőz.

2010. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! :):):) Most készülünk venni egyet, csak nem értettem az elvét! :)

További szép napot, s ha még pocakos vagy, akkor boldog babavárást, ha már nem, akkor sok boldogságot a törpéhez! :)

2010. máj. 4. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Kint is van egy babám és bent is :)

2010. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D De jó! :)
2010. máj. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!