Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen zenét hallgasak?

Milyen zenét hallgasak?

Figyelt kérdés
Ti milyen zenét engedtetek le a kis pocaklakonak?
2016. dec. 29. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amit szeretek, Arctik Monkeys, Lenny Kravitz, Parov Stelar, stb. Amitől én jól érzem magam. Hogy lehet zenét leengedni amúgy?


Én képtelen lettem volna komolyzenét hallgatni, nem szeretem. Szerintem ha én nem szeretem és feszengek tőle, unom, de magamra erőltetem, úgy a magzatnak is teljesen haszontalan.


Hallgass olyat, amit szeretsz, ne komplikáld túl.

2016. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha valamit nem jól irtam akkor lejátszani :) ha igy jobban tetszik :)
2016. dec. 29. 08:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Pár hete láttam ezt a cikket, hihetetlen, hogy miket kitalálnak már! :DDDDDDD


[link]


Azért ennyire ne vedd komolyan a zenei élmény eljuttatását a babához. :DDDDDDDD Tényleg, csak lazán, hallgass olyat, ami neked örömet okoz, ellazít, hidd el, az a legjobb a babának is! :)

2016. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó vicc a második válaszolónak :DD
2016. dec. 29. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam rengeteg Robbie Williams-et hallgatott magzatként. Sokat vezettem, és mindig ez szólt a kocsiban. AZóta is sokat hallgat, de ő nem lett rajongó (3,5 éves).

Neki kimondottan nem játszottam sose zenét, a "kedvéért" nem hallgattam volna olyat, amit nem szeretek.

2016. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mozartot és Vivaldit szoktak ajánlani, de szerintem azt hallgass, amit szeretsz. :)
2016. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt hallgatom amit én szeretek.

Nem az a lényege hogy ilyet vagy olyat hallgass, hanem azt hallgasd ami neked tetszik és rád hatással van, az lesz az igazi! Ha megszületik akkor is így lesz ez. Annyi hogy persze vannak ilyen játékok amik zenélnek pl. altatáshoz, de az megint más tészta.

2016. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2016. dec. 31. 11:48
 9/11 anonim válasza:
Rap, metal rock, opera.
2018. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ABBA
2021. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!