Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik budapesti piacon...

Melyik budapesti piacon találhatok kismamaruhát?

Figyelt kérdés
Főleg nadrág meg felső érdekelne. 19 hetes vagyok és most kezdem érezni, hogy egyre inkább "összementek" a ruhaneműim, jó lenne néhány darab kényelmes holmit beszerezni. Előre is köszönöm a segítséget. :)
2010. máj. 3. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az Ázsia Centerben vettem tök jó dolgokat, hosszú gatya: 4500 Ft, halász illetve rövidnadrág: 3500 Ft, póló, blúzok 1500-2500 Ft.
2010. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy nem válaszolok, hanem kérdezek, de aki írtad az Ázsia Centert, meg tudnád mondani melyik üzletben, mármint emelet, oldal?

Mert én is kerestem Ázsiában kismamaruhát de nem találtam olyan boltot ahol lehet kapni :(

Nyári kismamaruhák is vannak ott?

nagyon köszönöm és mégegyszer bocsánat a nem hasznos hsz-ért.

28 hetes kismama

2010. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha szemben állsz az épülettel, akkor a jobb oldali, 1. emelet. Az emeleten is jobb oldalon oldalt, a csigalépcsőtől kb. 100 mre hátrafelé. Tehát nem bent a kis utcákban, ahol az oldalsó köríven.


Remélem, érthetően írtam. :)


Van egy terhes próbababa is a bolt előtt, pénteken fehér felső volt rajta, a hasán mindenféle mintával. :)

2010. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm mindenképpen megnézem :)

Minden jót :)

2010. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen :) Nektek is (a kedves Kérdezőnek is) minden jót!

23 hetes km

2010. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!! :) :) :) Többektől hallottam, hogy néhány helyen lehet kismamarucit venni akár piacon is, de én még sehol nem találtam. Na majd most! :)
2010. máj. 3. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

én a kínai piacon (józsefvárosi) vettem több fölsőt, amik nem kimondottan kismama fölsők, hanem mell alatt húzott blúzok, állati kényelmes és szép fölsők. az elegánsak 2500, a hétköznapik 2000 körül voltak. ugyanilyeneket még C&A-ban láttam picit drágábban, de ott lehet legalább próbálni.

Általában a kismama boltban épp ilyeneket árulnak, csak 2x-3x annyiért.


Boldog babavárást!

29hetes

2010. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!