Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak hogy ne sértsem...

Mit mondjak hogy ne sértsem meg az orvosom?

Figyelt kérdés

Eddig 5-ször voltunk uh-n de sosem kapunk képet. Az orvosom mindig azt mondja elfelejtett venni papirt a gépbe. Mit mondjak hogy ne sértsem meg de mégis vegyen már!

Egyébként nagyon rendes körültekintö szeretjük,semmi esetre sem akarom megsérteni, de annyira szeretnénk egy képet.


2007. nov. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el 4D-re, ott adnak a videó mellé.
2007. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy nektek fontos lenne a kép és nagyon szeretnétek ha nem felejtené el.
2007. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ajánld fel neki, hogy te megveszed a papírt és a következő vizsgálattal vidd magaddal.
2007. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Összesen 4 ultrahang kötelező. A babának ez nagyon zajos. Feleslegesen ne zargasd! Nem sokára láthatod sokkal élesebben:)
2007. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Az utolsó válaszolónak:Nem biztos, hogy szórakozásból jár uh-ra.Én is 4-szer voltam eddig pedig még csak 17 hetes vagyok.Egyszer sem én akartam menni, hanem küldtek.Amúgy ha olyan nagyon zajos akkor hogy lehet hogy a 4d-sen van akinek alszik a babája.Én nem tudnék aludni ha vonat robog át a fejem fölött.Ja és fogok menni 4d-sre is mert a saját szememmel akarom látni (jól kivehetően), hogy meg van az össze lábuja.Nem pedig akkor amikor kezembe vehetem.
2007. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

VEgyél papírt és vidd el neki.-)

Nem tudom, de én bizto szólnék a dokinak.

Megmondanám, hogy már a család is akarja látni, és minden barátnődnek is van képe, te is szeretnél egyet.

És gondolom nem te vagy az egyetlen kismamája...

2007. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Uh előtti napon hívd fel és kedvesen figyelmeztesd, hogy ne felejtsen el venni papírt mert megígérted a mamádnak, hogy viszel képet. Az anyukádnak egyébként is egy csuda ez az UH dolog stb stb. és szeretnéd beragasztani a szülésnaplódba.

(mellesleg a rohadtéletbe, egy doki ne csak a testedre legyen figyelemmel, hanem egy kismama lelkére is. Tudja, tudnia kéne, hogy mennyire odavagyunk ezekért a dolgokért. Neki lehet, hogy a többszázadik kismama vagy, de neked nem többszáz gyereked van egy életben. Grrr!)

2007. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!