Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH-on mikor szoktak kapni a...

UH-on mikor szoktak kapni a kismamák az első képet? Hány hetesen?

Figyelt kérdés
Én 14 hetes vagyok és azt hittem hogy most a 13-dik heti UH-on kapni fogok,de nem kaptam.vagy ezért fizetni kell?? Én azt hittem az automatice jár.2D-re gondolok.Köszönöm a válaszokat
2007. nov. 19. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igaz én magánorvoshoz járok, de amikor először voltam a dokinál, akkor voltam 6 hetes és 5 napos és kaptam fényképet a babáról. A másodiknál (9 hetes 3 napos) is adott. Nekem benne van a vizsgálati díjban. Ha kórházba jársz ott is adni kell, he te kérsz!Kérni kell. maguktól nem adnak. Hallottam már olyat, hogy a képek ára változhat az 500Ft.-tól 1500-ig. Kórháza válogatja.
2007. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha automatice biztosan nem jár, amúgy meg az orvos technikai lehetőségein és jóindulatán múlik. Ha az utóbbi megvan, akkor kell az előbbi: lehet, hogy nem tudja kinyomtatni a képet. A mi első képünk wezért úgy született, hogy mobiltelefonnal lefotóztuk a UH-készülék képernyőjét.

Vannak még a fizetős helyek, ott általában benne van az árban a kép, sőt, a DVD-felvétel.

2007. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jártam magándokihoz mégis kaptam képet a 6. héten,mert kértem.
2007. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam 4 hetes 5 napos korában és legutóbb is 7 hetes és 3 napos korában is.


Legközelebb szólj,hogy szeretnél kapni képet a csemetédről.

2007. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 13. héten kaptam, de úgy, hogy szóltam, hogy nagyon szeretnék. Nekem 1.000.-Ft-ot kellett fizetnem a Klinikán.

Legközelebb szólj, hogy szeretnél automatikusan nem hiszem, hogy adnának. (16. hetes kismama)

2007. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a hetedik héten vltam először UHn,és akkor kaptam is.(Bár ez a dokinál pszichológiai lépés volt,mert nem tudtam,h meg akarom-e tartani a babát.Váratlan gyermek.)Aztán,amikor mentem az első genetikai UH-ra akkor is kaptam.Azóta nem volt több Uhm,de szeretnék azokon is kapni.Viszont valószínűleg van ahol kérni kell.
2007. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérni kell és általában fizetni is kell érte.Kivéve ha magán rendelésre jársz, ott általában benne van az árban.
2007. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az autó sem tudja, hogy jobbra vagy balra akarsz menni, ezért kell indexelni. Vagy ha valamit nem tudsz, kérdezz.

Nekem az volt az első az első uhon hogy megkérdeztem, hogy kaphatok képet és videót. Mindjárt a kezembe nyomták a csekket, hogy előre !!! fizessem be, a kép 500 a film 1500 ha én viszem a vhst. Bánom,h ogy így az első 5 hetes babámról nem lehetett képem:-(

De a többire felkészülök majd:-)

2007. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát amint látom ez nagyon változo! Nálunk (gyöngyösön) nem adnak csak pofára! De szo szerint! Én mikor kértem kikérték maguknak hogy ilyen nincs nem lehet! Barátnöm csak ugy kapott! De amugy itt is csinálnak felvételt 10000 ezer forint!!! De nem garantált hogy látsz is valamit a dvd-n mert ugye ha háttal van nem tudják megforditani!!!
2007. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!