Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok a doki...

6hetes terhes vagyok a doki Utrogestant irt fel mivel 1 éve volt vetélésem most pedig 1x véreztem. A leírásban kevesebb a max. Dózis mint amit előírt? Kire hallgassak? Nem lesz sok 3x2 oralisan+3x2 hüvelyi kapszula. Túl lehet adagolni a progesteront?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. eloszor is gratula a babohoz. masodszor en ugyan duphastont szedtem amire az volt irva hogy max 3 napont en 5ot szedtem, es fekudnom kellett, aztan csokkentettuk az adoagot 4re 3ra 2re 1re es semmi. a 6ik hettol szedtem a 12ig. jol vagyok mar azota. 16hkm
2010. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3x3at kellett szednem az utróbol a 12ik hétig.(Lombik babám van).

Én is sokalltam kicsit,de ha egyszer a doki ezt írta fel....


Boldog babavárást:-)


37 hetes km

2010. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy orálisan VAGY hüvelykapszula formájában kell szedned? Nekem ez nagyon soknak tűnik. Nekem egy 10. heti vetélés és egy méhen kívüli terhesség után is csak 3x2 hüvelykapszulát kellett "szednem".
2010. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kettőt szimultán....a szájon át szedendőt egy másik doki irta fel mikor csak a görcsök miatt mentem és az előző vetélésre való tekintettel irta fel majd mikor vérzés jelentkezett egy másik dokihoz tudtam menni és mondta hogy az orális mellé plussz a hüvely golyókat is nyomjam egyszerre és ne féljek hogy sok mert ilyen esetekben még a 3x3 se sok...én nem bánom ha csak nem túladagolható...amúgy azóta semmi vér és semmi görcs csak az iszonyatos gyomorsav ami majd megöl attól tartok kilukad a gyomrom de ez már más téma
2010. máj. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!