Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó a lepényem, ez...

Mélyen tapadó a lepényem, ez mit takar?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a méhszájon vagy a méhszáj közelében tapadt meg. Ha teljesen fedi a méhszájat az rosszabb, mert könnyebben okozhat vérzést, pl. fizikai akitvitás vagy szex után. Ha a méhszáj közelében tapadt és nem fedi, akkor jó esély van rán, hogy idővel feljebb vándorol és nem lesz vele semmi gond. Nézegesd a régebbi kérdéseket is, mert volt már erre vonatkozó kérdés és rá jó válaszok. Mindenképpen beszéld meg az orvosoddal, hogy mire kell vigyáznod!
2007. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi ok az aggodalomra, nekem is feljebb húzódott, ahogy nőtt a méh. Természetes úton gyönyörű kislányt szültem :-)
2007. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A méhlepény a terhesség végéig nő, és egyre feljebb húzódik-jobb esetben. Ha fedi a méhszájat a szülés előtt, akkor mindenképp császárra számíthat a kismama. Nem tudom hány hetes vagy, nekem 18 hetesen nagyon közel volt a méhszájhoz, 3 hét múlva már 3 centivel feljebb helyezkedett el, most 34 hetesen már nem is említik meg az ultrahangon.
2007. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!