Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérésre megnézik a szívhangot?...

Kérésre megnézik a szívhangot? 19hétben vagyok, és nem mozog a babám. Pedig azt mondják már kellene.3-ik baba.

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

minden uh vizsgálaton megnézik alapból. ha eddig érezted a mozgást és most nem, azonnal rohanj a kórházba ne itt irkálj! ha még nem érezted akkor sincs gond, lehet hogy másképp fekszik mint az előzöek azért nem érzed. viszont ha bármikor bármi kétséged van azonnal menj, nyugi nem néznek hülyének! azonnal megnézik a kicsidet.

remélem gyönyörű, egészséges kisbabaként jön a világra majd!

2gyerekes anyuka

2010. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el a védőnőhöz, nekik általában van olyan szívhang hallgató kütyüjük.
2010. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem tudom...de ha jóindulatú a doki, akkor megnézi szerintem.

DE HA A VÉDŐNŐHÖZ LEMÉSZ, ÉS VAN NEKI, AKKOR BIZTOS MEGHALLGATJA!!!!

Te nem érzed, hogy nem mozog, vagy a doki, vagy vmi nagyon okos ismerősöd mondta, hogy már kéne???

Mert engem is paráztattak, hogy 16-18 héten már érezni "kell", de ez így nem igaz. Nekem a 21+3 naposan mozdult meg.

Merre laksz? Mert nekem van szívhallgatóm, persze ezen is van, hogy nem találom ám...Én Kőbányán.

2010. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi, de én messze lakok hozzád, Jászban.

Éreztem már apró mozgásokat,de pár napja semmi,és már idegesít.

Védőnőhöz készülők holnap, remélem megnéz.

2010. máj. 2. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
nem holnap! most!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12.42-es vagyok.

Ó, hát az tényleg messze van...sajnálom.

remélem minden rendben lesz, biztos csak pihizik, vagy egyszerűen nincs kedve mocorogni, ne aggódj!

De ha mégis, akkor irány a kórház!


szia

2010. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Védőnő ilyenkor?Ilyenkor nem dolgoznak a védőnők nem?Legalábbis felénk nem.Inkább ha van közelben kórház akkor oda menj be.Nem fognak furin nézni az tuti.Megmondod hogy 3 napja nem érzel semmit,pedig már néha néha mocorgott és nagyon aggódsz.Kötelesek megnézni.Próbáld ki hogy eszel valamit majd feküdj hanyatt.Elvileg olyankor szoktak mocorogni.És konkrétan merre laksz mert én Jászság közelben vagyok és van szívhallgatóm nekem is.Igaz most Pesten vagyunk.Ha ma nem is mész sehova,de holnap megírod hogy mit mondott a védőnő?
2010. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! na mi van veled?? remélem minden rendben!
2010. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Minden ok:)úgy látszik.

Köszi mindenkinek.

2010. máj. 4. 07:00
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök! vigyázz magatokra és sok boldogságot!
2010. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!