Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiskutyám veszélyes a...

A kiskutyám veszélyes a terhességemre?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk egy kis lakásban, úgyhogy mindenhol ott van, ráadásul kis hebrencs, ugrál, megnyalogat. Kérdésem, hogy hordoz-e ő valami baktériumot vagy hasonlót? Vagy mit szoktak ilyenkor tenni?
2007. nov. 19. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ne aggódj, nekem 3 vizslám van. A terhességem alatt is ugyanúgy ölelgettük egymást, mint azelőtt. Semmi bajod nem lesz a kutyustól, és a babának sem.

Nálunk sincs semmi gond.

Egy 13 hetes kicsilány anyukája.

Kellemes babvárást kívánok.

2007. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknál általában nincs olyan veszélyforrás mint a macskáknál, de azért vigyázz arra, hogy ne kapjon el semmilyen fertőzést, betegséget. Amit mindenképp jó ha megteszel, hogy mindig moss kezet utána, ha megsimogatod, vagy megnyalja a kezed, nehogy mégis a szervezetdbe jutass valamit, amit nem szeretnél. Nekem deguim voltak, akik alapból nem lettek volna veszélyesek, de mivel szokásuk kifelé pisilni a ketrecből, és semmi se volt védve (pláne ha a mókuskerék tekerése közben követték el), így muszáj volt eladnom őket, mert így már fertőzhetett a vizeletük.
2007. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezet mosol kutyázás után,nem lesz semmi bajod tőle!

Nekünk is van kutyus és mellette lett 2 gyerkőc.

2007. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ölelgettem a kutyámat a terhességem alatt és azóta is. Ma már a fiam is ölelgeti. Most különösen figyelj a kutya tisztaságára, kapja meg időben az aktuális oltásokat, 3 havonta szigorúan féregtelenítő tabletta és nem lesz emmi gond!

Mutasd be neki a babát, amikor hazaviszed, engedd, hogy megszagolja (de ne nyalja meg!) és magyarázd el neki, hogy mostantól rá nagyon kell vigyáznia! Érteni fogja.

Gratula a babához és sok-sok örömöt kívánok Nektek a kutyussal együtt!

2007. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán amire figyelj,h ne legyen férges,mert ha elkapod,akkor egy csomó hasznos anyagot elzabálnak a férgek a baba elől.De egyébként nem lehet más bajod tőle.
2007. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!